Drops

Drops

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm30.17
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu149.8 MB
ÜreticiLanguage Drops
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi5 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (149.8 MB) iOS indir Android indir

Drops Android 31 Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması

Drops indir, İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Japonca, Fransızce ve mobilde tam 31 yabancı dili öğrenebileceğiniz Android yabancı dil öğrenme uygulamasıdır.

Eğlenceli animasyonlarıyla ücretsiz yabancı dil öğreten Android uygulamasıdır. Google’ın 2018 yılında en iyi Android yabancı dil öğrenme uygulaması olarak seçtiği bir dil öğretici uygulamasıdır.

Drops uygulaması mobil platformlarda yabancı dil öğrenmek isteyen kullanıcılar için pratik bir uygulamadır. Yabancı dil öğrenmek için kullanılabilecek birçok uygulama mevcuttur. Ancak kelime öğrenme ezbere dayalı ve bir noktadan sonra çok sıkıcı bir hal alıyor. Bu yüzden dolayı telefondan ingilizce öğrenme uygulamaları herhangi bir yabancı dil kelimeleri öğrenmeden Android cihazımızdan kaldırıyoruz.

Yabancı dil ve yabancı kelime öğrenmeyi Drops sayesinde oyuna dönüştürerek sıkıcı kelime ve dil öğrenimi eğlenceli bir hale getiriyoruz. Günde sadece 5 dakika gibi kısa bir zaman dilimi ayırarak kolaylıkla tam 31 yeni dil öğrenebileceğiniz Android uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Drops Android uygulamasında bulunan resimler sayesinde daha hızlı, daha iyi ve daha eğlenceli dil öğrenmemiz sağlamaktadır.

Drops Android cihazlarda sadece 5 dakikalık ders sürelerinde eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunları üzerinden dil öğretiyor. Klavye yerine hızlı kaydırme ve dokunmalarla ilerlemeyi hızlandırıyor. Dilbilgisi yerine yüksek pratiklik değeri olan zor kelimeleri öğrete ve öğrenme alışkanlığınızı artıran mükemmel bir eğitim uygulamasıdır. Her ay yenileri eklenen ve 30’un üzerinde dil ve lehçelerle dilediğiniz yabancı dili öğrenebilirsiniz.

Yabancı dil öğrenirken seviyenizi ilerletebileceğiniz bir yabancı dil öğrenme uygulaması olan Drops ile günlük sadece 5 dakika öğrenme ve 99 konuda tam 1700’den fazla kelime içeren paket tamamen ücretsizdir.

18 kez indirildi

Benzer Programlar

 • WordTest WordTest
  TürkçeÜcretsiz6,1M
 • Polis Akademisi Polis Akademisi
  İngilizceÜcretsiz11M
 • Tarih Profesörü Tarih Profesörü
  TürkçeÜcretsiz27M
 • YÖK Mobil YÖK Mobil
  TürkçeÜcretsiz
 • Drops HAKKINDA YORUM YAZIN