DroidCam

DroidCam

Versiyon/Sürüm6.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu692.26 MB
ÜreticiDev47Apps
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (692.26 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

DroidCam Android indir Wireless Webcam Kablosuz WebCam

Android akıllı mobil cihazlarda kablosuz bağlantı kurup web kamerasını açabiliyor. DroidCam programı ile Messenger, Skype ve Yahoo! gibi ücretsiz mesajlaşma programları ile uyumlu çalışarak web kamerasını çalıştırmaya yarıyor.

DroidCam

Kablosuz internet kullanımında veya USB kablo bağlantısı ile bağlantı kurup istediğiniz kişiyle görüntülü konuşmayı sağlayabilirsiniz. DroidCam kablosuz WebCam günümüz teknolojisi her geçen gün ilerlemesi üzerine bir çok yeniliği de beraberinde getirmektedir. Hayatımızın hemen hemen artık bir parçası haline gelen akıllı telefonlar ve tabletler her an yanımızda. Hal böyle olunca da bir çok yazılıma ihtiyaç duymaktayız. Bu yüzden DroidCam Android son sürümü sayesinde her kullanıcının web kamerasını kablosuz açarak görüntü desteği sağlıyor.

Not: DroidCam uygulama tamamen ücretsiz çalışıyor ve windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır. Her kullanıcının kolayca kullanabileceği bir arayüze sahiptir.

DroidCam Programı Ekran Görüntüsü

Kullandığınız telefonu kablosuz şekilde web kamerası yaparak kullanmanızı sağlayan programı ücretsiz indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

185 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Meet24 Meet24
  İngilizceÜcretsiz80.7 MB
 • Google Klavye Google Klavye
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Android Klavye Android Klavye
  enÜcretsiz
 • Mesaj Kutusu Uygulaması Mesaj Kutusu Uygulaması
  TürkçeÜcretsiz
 • DroidCam HAKKINDA YORUM YAZIN