Dragalia Lost indir

Dragalia Lost indir

Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu89M
ÜreticiNintendo Co
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Dragalia Lost Android Rol Yapma Oyunu Oyna

Dragalia Lost indir, Nintendo’nun mobil için geliştirdiği RPG (rol yapma) oyununda günlük görevler ve co-op oynama modu olan Android aksiyon oyunudur.

Android ve iPhone iOS cihazlarınızda günlük görevler ve etkinlikler yaparak uzun süreli bir oynanış sunan RPG aksiyon oyunudur. DAOKO’nun müzikleri eşliğinde kendinizi hızlı ve tempolu bir oyun içerisinde bulabileceğiniz rpg türünün en iyi rol yapma oyunları arasında yer almaktadır.

Dragalia Lost oyunu Nintendo’nun mobil oyun oynamayı severlere özel olarak hazırlamış olduğu rpg oyunudur. Dragalia Lost’ta insanlarla ejderhaların bir araya gelerek aksiyon dolu savaşlara yapıyor. Oyunda bir dizi güçlü saldırı ve özel yeteneklerini kullanarak savaşçı karakterler ile düşmanlarınızı toprağa gömüyorsunuz.

Oyun içerisinde en fazla dört karakter alabiliyor ve oyun içinde sadece biriyle aksiyona girebiliyorsunuz. Harita üzerinde ilerlemek için parmağınızı ilgili yöne kaydırmanız gerekiyor. Karakterin yanında beliren kutucuklara dokunarak karakterin gücünü açığa çıkarıyorsunuz. Eğer isterseniz Dragalia Lost Android oyununda otomatik seçeneğini aktif ederek yapay zekalara bırakabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Mommy Rope Game Apk indir Mommy Rope Game Apk indir
    İngilizceÜcretsiz120M
  • Super Cloner 3D Apk indir Super Cloner 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz440.3 MB
  • Dragalia Lost indir HAKKINDA YORUM YAZIN