Dr. Driving 2 Oyunu

Dr. Driving 2 Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.13
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu46.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (46.3 MB) iOS indir Android indir

Zorlu Araba Sürme Oyunu Dr. Driving

Dr. Driving 2 Oyunu indir, Dr. Driving araba sürme ve park etme simülasyon oyununun devamı olan android platformunda ücretsiz sürüş testi ve araba sürme mobil oyun uygulamasıdır. Dr. Driving 2 ücretsiz olarak indirip araba sürme yeteneklerinizi test ederek ne kadar deneyimli araç kullandığınızı test edin.

Dr. Driving 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Online olarak diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı yarışlara katılıp en iyi puanları kazanmaya ve rakiplerimizi geride bırakarak liderlik sıralamasında 1.nci olma ilk hedeflerimiz arasında yer alıyor. Hem zamana karşı hemde diğer araçlara karşı yarış yaparak en yüksek puanları alıp rakiplerimizi geride bırakmalıyız. Dr. Driving 2 Android ve iOS için Araba Simülasyonu oyunu oynarken yol üzerindeki altınları toplayarak para kazanıyoruz. Bu sayede kazandığımız paralarla aracın performansını güçlendirip daha iyi araçlar satın alıyoruz.

Hızla ilerlediğiniz Dr. Driving 2 oyunu içerisinde bulunan keskin virajları en iyi şekilde alıyor ve son aşamaya geldiğmizde işaretlenen alana aracımızı park ediyoruz. Yarışları ve yol üzerindeki altınları toplayıp yarışın sonuna geldiğinizde Dr. Driving arabasını park ederek yarışı tamamlamış oluyoruz. Android ve iOS cihazlarda aracı direksiyon kontrolü ile yol üzerinde düzgün gitmek için kullanıyoruz. Gaz ve fren butonlarını kullanarak arabanın hızlı gitmesini ve durmak için bu petalları kullanıyoruz. Farklı kamera açıları bulunan ve sürüş simülasyon oyunu seviyoranız mutlaka Dr. Driving 2 oyununu indirmenizi tavsiye ediyoruz.

    Benzer Programlar

  • Mountain Climb : Stunt Mountain Climb : Stunt
    İngilizceÜcretsiz43 MB
  • Sokak Yarışı 3D Apk Sokak Yarışı 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz77.0 MB