Dr. Driving 2 Oyunu

Dr. Driving 2 Oyunu

Versiyon/Sürüm1.13
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu46.3 MB
ÜreticiSUD Inc.
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (46.3 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Zorlu Araba Sürme Oyunu Dr. Driving

Dr. Driving araba sürme ve park etme simülasyon oyununun devamı olan android ve iOS platformunda ücretsiz sürüş testi ve araba sürme oyunudur. Ücretsiz olarak indirip araba sürme yeteneklerinizi test ederek ne kadar deneyimli araç kullandığınızı test edin.

Dr. Driving 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Online olarak diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı yarışlara katılıp en iyi puanları kazanmaya ve rakiplerimizi geride bırakarak liderlik sıralamasında 1.nci olma ilk hedeflerimiz arasında yer alıyor. Hem zamana karşı hemde diğer araçlara karşı yarış yaparak en yüksek puanları alıp rakiplerimizi geride bırakmalıyız. Dr. Driving 2 Android ve iOS için Araba Simülasyonu oyunu oynarken yol üzerindeki altınları toplayarak para kazanıyoruz. Bu sayede kazandığımız paralarla aracın performansını güçlendirip daha iyi araçlar satın alıyoruz.

Hızla ilerlediğiniz Dr. Driving 2 oyunu içerisinde bulunan keskin virajları en iyi şekilde alıyor ve son aşamaya geldiğmizde işaretlenen alana aracımızı park ediyoruz. Yarışları ve yol üzerindeki altınları toplayıp yarışın sonuna geldiğinizde Dr. Driving arabasını park ederek yarışı tamamlamış oluyoruz. Android ve iOS cihazlarda aracı direksiyon kontrolü ile yol üzerinde düzgün gitmek için kullanıyoruz. Gaz ve fren butonlarını kullanarak arabanın hızlı gitmesini ve durmak için bu petalları kullanıyoruz. Farklı kamera açıları bulunan ve sürüş simülasyon oyunu seviyoranız mutlaka Dr. Driving 2 oyununu indirmenizi tavsiye ediyoruz.

144 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Drag Racing Online Drag Racing Online
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz312 MB
 • SUP Multiplayer Racing SUP Multiplayer Racing
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz229 MB
 • Ace Racing Turbo Ace Racing Turbo
  enÜcretsiz
 • GX Motors GX Motors
  enÜcretsiz
 • Dr. Driving 2 Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN