Download Blazer

Download Blazer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.00 MB)

Androd Mobil Telefon Hızlı Dosya İndirme

Download Blazer indir, Dosya indirme uygulaması olarak tanımlanabilmektedir. Android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmış olan program, dilediğiniz dosyayı birkaç dakika içinde indirmenize yardımcı olmaktadır.

Binlerce kişi tarafından kullanılan en iyi dosya indirme uygulaması olarak tanımlanan Download Blazer birçok uygulamadan daha çok tercih edilmektedir. İyi tasarlanmış ve kullanımı kolay bir programa ihtiyaç duyduğunuzda Download blazer uygulamasını indirebilirsiniz.

Download Blazer Nedir?

Hemen herkesin rahat şekilde anlayabileceği, sade bir dosya indirme uygulamasına ihtiyacı vardır. Android cihazınızda indirme sıkıntısı yaşıyorsanız Download Blazer’ı tercih edebilirsiniz. Download Blazer, yenilikçi ve basit bir ara yüze sahiptir.

Dosya indirme uygulamalarının birçoğunda olmayan hız, bu programda rahatlıkla bulunabilmektedir. Hem indirme hızınızı katlayacak hem de birkaç dakika içinde sonuçlandırabilecek kadar başarılıdır.

Download Blazer Özellikleri

Dosya indirme, indirme sürecinde duraklatma ve sürdürme özelliğine sahip olan Download Blazer aynı zamanda bağlantı kesilse de indirmeyi devam ettirebilmektedir. İndirme işlemi sona erdiğinde dosyaların yönetilmesini de gerçekleştiren program, kısa sürede hızlı sonuç vermektedir.

İnternet üzerinde tüm dosya türlerini indirebilme kapasitesine sahip olan Download Blazer yalnızca tek bir noktada eksiğe sahiptir. Youtube videolarını indirmek isterseniz bu program ile gerçekleştirebilmeniz mümkün değildir.

Uygulamayı indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için indirmek istediğiniz dosyanın üzerine uzunca basmalısınız. Sonrasında bağlantıyı paylaş kısmına dokunup Download Blazer programına dokunmalısınız. Arkasından indirme başlatılacaktır.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB