Doping Hafıza Apk indir

Doping Hafıza Apk indir

Versiyon/Sürüm28
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21.05 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Ücretsiz Doping Hafıza ile YKS KPSS LGS DGS ye Hafıza Teknikleriyle Hazırlama Uygulaması

Doping Hafıza apk ücretsiz indir, Doping Hafıza teknikleri ile sizlere YKS, KPSS, LGS ve DGS de yardımcı olan hafıza güçlendirme android mobil apk uygulamasıdır. Doping Hafıza apk olarak yükleyebileceğiniz bir uygulama olup sistemde var olan üyeliğinizle bilgisayarın yanı sıra mobil cihazlardan da giriş yapabilirsiniz. Doping Hafıza Ücretsiz android cihazlara yüklenerek kullanılabilen uygulama son derece pratik bir ara yüze sahip olup kullanıcı dostudur.

Sınavlara hazırlık sürecinde yardımınıza koşan Doping Hafıza, öğrencilerin 5 duyu organını aktif hale getirerek çalışılan konuların daha kalıcı olmasını sağlar.

Doping Hafıza sahip olduğu uzman kadrosuyla lise ve üniversiteye hazırlık sürecinde büyük destek olan uygulamada, KPSS ve DGS eğitimleri de mevcuttur. Hafızada kalıcılık sağlayan konu anlatımları üzerinden çalışabileceğiniz üniteleri, testlerle pekiştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamada yer alan ders çalışma taktikleri de nasıl ders çalışacağınızı öğretme konusunda oldukça faydalıdır.

    Benzer Programlar

  • DrawNote Apk indir DrawNote Apk indir
    TürkçeÜcretsiz9 MB
  • Sesi Yazıya Çevirme Apk indir Sesi Yazıya Çevirme Apk indir
    TürkçeÜcretsiz48.1 MB
  • Doping Hafıza Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN