Domino’s Pizza Türkiye

Domino’s Pizza Türkiye

Versiyon/Sürüm3.4.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu20M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (20M) iOS indir Android indir

Dominos Pizza Türkiye Android Mobil Siprariş Uygulaması

Domino’s Pizza Türkiye indir, mobil platformlardan pizza siparişi ücretsiz verebileceğiniz Dominos Pizza Türkiye’nin Android uygulamasıdır.

Domino’s Pizza Türkiye Android uygulaması iki farklı mobil platformlarla uyumlu olmasıyla birlikte ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Türkiye’de en lezzetli pizzaları yapan Domino’s Pizza’dan sipariş vermek için kullanabileceğiniz Dominos’un resmi mobil uygulamasıdır.

Canınınız Pizza çektiğinde mutlaka pizza siparişinizi Dominos Pizza Türkiye’den verin ve size en uygun olan kampanyaları seçin. Pizza sipariş işlemlerinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak dışında dediğim gibi size en uygun olan kampanyayı seçerek verdiğiniz adreste ücretsiz olarak kapımınıza kadar pizzanızı getirtin.

Dominos’un Ye-Kazan müşteri ödüllendirme programları ile her siparişinizde 1 dilim toplayın ve 5 dilime ulaştığınızda bir adet hediye orto boy cazip pizza kazanma fırsatını yakalayın. Domino’s Pizza Türkiye Android uygulaması sayesinde daha bir çok indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Domino’s Pizza’da bulunan pizza menüleri arasında bol 5’li mi, bol malzemos mu, mangal sucuklu mu, extravaganzza mı yoksa konyalım mı? istediğiniz ve sevdiğiniz bir pizzanın siparişini vermek tamamen ücretsizdir.

    Benzer Programlar

  • Pmaktif Pmaktif
    TürkçeÜcretsiz2.3 MB
  • M2mtrack M2mtrack
    ingilizceÜcretsiz2.53