Dokun Bana Yarışması Apk indir

Dokun Bana Yarışması Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8,8 MB
ÜreticiDokun Bana
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Mayıs 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (8,8 MB) APK indir

Dokun Bana Para Ödüllü Bilgi Yarışması Oyunu

Dokun Bana Yarışması Apk indir, gerçek para ödüllü bilgi yarışması oyunu olan Dokun Bana Yarışması Apk indirip Android cihazlarda genel kültür bilginizi sınayabilirsiniz.

Dokun Bana Yarışması (APK), genel kültür bilginizi sınayan gerçek para ödüllü bilgi yarışması oyununda para ödülünü kazanmak için butona basılı tutmanız gerekiyor. Bilgi yarışması oyununda gerçek para ödülünü kaybetmemek için butondan elinizi çekmemeniz gerekiyor.

Gerçek para ödüllü bilgi yarışması oyununda yarışmaları fazlasıyla zor buluyorsanız Dokun Bana’yı tavsiye ediyorum. Oyunda sadece butona basılı tutarak büyük para ödülünün sahibi olabilirsiniz. Bilgi yarışması oyununda yarışma saati geldiğiniz butona basılı tutarak yarışmaya katılan oyuncular arasında katılıyorsunuz. Butondan elini çeken oyuncular yarışmadan elenmektedir.

Dokun Bana Yarışması oyun alanında sol üst köşeden butona ne kadar süre basılı tutabildiğinizi, kaç kişiye karşı yarıştığınızı, sonraki yarışmanın ne zaman başlayacağını, kazanma durumunu ve ne kadar para ödülü alacağınız görebilirisiniz.

Android telefon ve tabletlere Dokun Bana Yarışması APK‘sini ücretsiz indirip gerçek para ödülü kazanmak istiyorsanız bilgi yarışması oyununu APK’sini indirmek için APK butonuna tıklayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Hunt & Seek Apk indir Hunt & Seek Apk indir
    İngilizceÜcretsiz95.9M
  • Yılanlar Mıntıkası Apk indir Yılanlar Mıntıkası Apk indir
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Dokun Bana Yarışması Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN