Dino War Survival

Dino War Survival

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.11
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu94 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (94 MB) iOS indir Android indir

Dino War Android ve iOS için Gerçek Oyuncularla Dinazor Savaşları Oyunu

Dino War Survival indir, yeni nesil MMO oyunu severler için online oyuncularla Android ve iOS cihazlarda oynayabileceğiniz strateji oyunudur. Dinazor savaşları ve yeni asker modellemeleriyle yeni nesil savaş oyununa merhaba diyebileceğiniz tarzda ücretsiz mobil oyundur.

Oyun içerisinde kendi savaş alanımız yer alıyor. Strateji oyunlarında bildiğiniz üzere fantastik canlıları kontrol ederek savaşlara katılıyorduk. Ancak Dino War‘da durum farklı bir senaryo ve hikayeyle karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde farklı dinazorlar inşa ediyor, güçlendiriyor ve online dinazor savaş oyunu katılarak savaşıyoruz.

Ordumuzun bulunduğu üste, demir, altın, taş ve değerli maddeler üreterek paraya dönüştürüyoruz. Dino War: Survival, oyununda yer alan üssümüze yakın konumlarda diğer oyuncuların üsleri yer alıyor. Gerçekci oyuncuların yer aldığı online oyunda eğer diğer oyuncuların üsslerini dinazorlar koruyorsa işiniz çok zorlaşıyor ve savaşı kazanabilmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

Dino War oyununda çeşitli silahlar üretiyor, asker yetiştiriyor ve birbirinden farklı saldırı tatikleri geliştiriyoruz. Strateji oyunu severler bilir bu tür oyunlarda savaş taktikleri önemli rol oynamaktadır. Aksiyon dolu ücretsiz oyunu hemen mobil cihazlarınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Geometry Dash Lite Apk Geometry Dash Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz57.6 MB
  • Clash Of Clans Apk Clash Of Clans Apk
    TürkçeÜcretsiz103 MB