Dingtone indir

Dingtone indir

Versiyon/Sürüm5.2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu42 MB
ÜreticiDingtone, Inc.
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Dingtone Ücretsiz Uluslararası Numara Alma Uygulaması

Dingtone APK indir, Uluslararası ikinci numara alarak ücretsiz arama yap ve SMS mesajı gönder. Dingtone ile uluslararası ikinci telefon numarası alarak sınırsız çağrı ve mesajlaşma yapabilirsiniz.

Dingtone Uluslararası arama ücretsiz Arama ve SMS Mesajı, iletişim kurmanıza yarayan başarılı bir uygulamadır. Binlerce kişi tarafından kullanılan ve memnun kalınan bu uygulama, android uygulamalar arasında en verimlilerden biridir.

Dingtone için iletişim uygulaması demek doğrudur. Uygulama çoğunlukla ulusal boyutta kullanılsa da uluslararası platformlarda da tercih edildiği görülür. Yurt içinde ücretsiz olan Dingtone yurt dışına ücretli hizmet verir.

Dingtone Android APK İndir

Dingtone APK indirmek için cep telefonunuzun android olması gerekir. Android uygulama marketinde bulabileceğiniz uygulamayı birkaç dakika içinde indirebilirsiniz. Dingtone APK dosyasını Android cihazlar için İndir ve aç dedikten sonra uygulamaya girip telefon numaranızı tanımlatırsınız. Tanımlama yapıldıktan hemen sonra herhangi bir ücret ödemeden mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Dingtone Ücretsiz Arama ve SMS Mesajı Özellikleri

Dingtone uygulaması yalnızca mesajlaşma değil aynı zamanda ücret ödemeden arama hizmeti de sunar. Ücretsiz grup görüşmeleri, canlı sohbetler, kısa mesaj atma fırsatları bulunan uygulama aynı zamanda bas konuş özelliğine sahiptir.

Fotoğraf, ses kaydı, dosya aktarımı da yapabileceğiniz Dingtone günlük hayatınızı kolaylaştıracak iletişim uygulamalarından biridir.   Dingtone Phone

 

    Benzer Programlar

  • MatchPub Apk indir MatchPub Apk indir
    TürkçeÜcretsiz87 MB
  • Reddit Apk indir Reddit Apk indir
    TürkçeÜcretsiz81,17 MB
  • Dingtone indir HAKKINDA YORUM YAZIN