Dilimin Ucunda indir – İnternetsiz Bulmaca

Dilimin Ucunda indir – İnternetsiz Bulmaca

Versiyon/Sürüm1.2.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30M
ÜreticiDuykan BAKAY
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (30M) iOS indir Android indir

Dilimin Ucunda Android iOS Kelime Bulmaca Oyunu

Dilimin Ucunda indir, mobilde Türkçe kelime bulmaca oyununu internetsiz oynama seçeneği ve cevapları ile karşınıza çıkan Android kelime oyunudur.

Android ve iPhone iOS uyumlu Türkçe kelime bulmaca oyununda gizli kelime kartlarını açarak anlamlı bir kelime bulmaya çalışıyorsunuz. Gizli kelimeleri bulmak oyunun ilerleyen bölümlerinde zorlaşıyor. Gizli kelime ile bağlantı kurup doğru kelimeleri bulun.

Dilimin ucunda oyununu internetsiz oynama seçenei ile dilediğiniz her yerde oynayabilirsiniz. İlerlemesi çok basit olan oyun içerisinde çeşitli ipuçları veren Dilimin ucunda cevaplarını görebilirsiniz. Oyun sizi gizli kelimelere götüren 4 kart ve bu kartlar içinde soru cevapları bulunmaktadır.

İpucu kartları sayesinde 30 saniye içerisinde kendiliğinde açılıyor ancak isterseniz kartın üzerine dokunarak bekleme yapmadan kartları açarak soru cevaplarını görebilirsiniz. Gizli kelimeyi bulmak oyunun ilk başlarında kolay. Ancak demleme, sallama, yeşil kartlarda aranılan kelimenin çay olduğunu oyuncular kolayca öğrenebilmektedir.

Kelime bulmaca oyunu soru cevaplarını ipucu kartlarıyla gizli kelime arasında bağ kurabilir ve onlarca altıgen arasında kelimeyi çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Bu noktada dilimin ucunda Android oyununda devam etmenizi sağlayan ipucu kartlarıyla soruların cevapları görebilirsiniz. Anca bu ipucu cevap kartları sınırlıdır.

    Benzer Programlar

  • Tahtadoku Woodoku Apk indir Tahtadoku Woodoku Apk indir
    İngilizceÜcretsiz100.0 MB
  • Parking Jam 3D Apk indir Parking Jam 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz102M
  • Dilimin Ucunda indir – İnternetsiz Bulmaca HAKKINDA YORUM YAZIN