Dijital Alarm Saati

Dijital Alarm Saati

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm10.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Güncelleme Tarihi18 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (16 MB) Android indir APK indir

Dijital Alarm Saati APK Android Çalar Saat Uygulaması

Dijital Alarm Saati indir, android dijital alarm çalar saati apk’sini indirip alarm kurabilir ve uykudan uyanma konusunda zorluk yaşamayacağınız bir çalar saat uygulamasıdır.

Dijital Alarm Saati, dijital saat kullanmayı sevenler için teknolojide yerini almış en yararlı uygulamalardan bir tanesidir. Birçok kişinin favori uygulaması olarak bilinen bu çalar saat uygulaması ile dilediğiniz zaman alarm kurabilir, istediğiniz şey için önceden uyarılabilirsiniz. Özellikle uykudan uyanma konusunda kaygılarınız varsa Dijital Alarm Saati indirip kullandığınızda çok daha rahat uyanabildiğinizi görebilirsiniz.

Profesyonel bir uygulama olan alarm saati uygulaması,  dilediğiniz an aktif şekilde açılmaktadır. Kendine özgü teması ve müzikleri ile uyandırma, alarm hizmeti verme konusunda oldukça başarılı sonuç vermektedir.

Dijital Alarm Saati İndir

Dijital alarmı android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için kullanabilirsiniz. Bunun için Dijital Alarm Saati APK indirip birkaç dakika içerisinde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Cihazda çok az yer kaplayan uygulama aynı zamanda şarj bitirme gibi bir sorun da yaratmaz. Kullanımı son derece kolay olduğu için basit şekilde anlaşılabilir ve birçok kişi severek bu uygulamayı indirip rahat rahat kullandığını dile getirmektedir. İdeal ve kullanışlı bir saat uygulaması için Dijital Alarm Saati doğru bir seçim olabilir.

    Benzer Programlar

  • Benim İçin Çalar Saat Benim İçin Çalar Saat
    TürkçeÜcretsiz12 MB
  • ASUS Sound Recorder ASUS Sound Recorder
    TürkçeÜcretsiz3,1 MB