Diggerman

Diggerman

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu64 MB
ÜreticiDigital Melody
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (64 MB) iOS indir Android indir

Diggerman Android ve iPhone Altın Simülasyon Oyunu

Diggerman indir, arcade tarzı mobil simülasyon oyununda yerin metrelerce altına inerek altın madenciliği yapıyoruz. Altın kazma oyunu tamamen beceri ve reflekse dayalı Android oyunudur.

Oyundaki amacımız kaçırılan sevgilimizi kurtarmak için yeri kazmaya başlıyor ve bulana kadar kazmaya devam ediyoruz. Yerin metrelerce altında bizi birçok tehlike bekliyor. Taşlar, bombalar, yarasalar, örümcek ağları, çukurlar ve daha birçok tehlikelerle mücadele ediyoruz.

Diggerman, oyunun adından anlaşılacağı üzere sürekli kazarak ilerliyor, aslında refleksinizin ne kadar iyi olduğunu test edebileceğiniz keyifli bir mobil oyundur. Yeri boş yere kazmıyor kaybolan sevgilimizi bulmak için kazıyoruz. Android ve iPhone platformlarında çıkış yaparan ücretsiz oyunudur.

Eğer altın madenciliği ve altın toplama oyunlarını seviyorsanız mutlaka denemelisiniz. Oyunda madenciliği seven bir ve işinde uzman bir karakteri canlandırıyorsunuz. Büyük bir köstebek tarafından kaçırılan sevgilimizi bulmak için ekipmanlarımızla kazmaya başlıyoruz. Kazarken çok dikkatli ve hızlı olmalısınız. Karşınıza çıkan engellere takılmadan ilerleyin çünkü size ışık sağlayan cihazın bataryası biterse karanlıkta mahsur kalıyorsunuz.

54 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Knock Balls Oyna Knock Balls Oyna
  TürkçeÜcretsiz59M
 • Paper io 2 Paper io 2
  İngilizceÜcretsiz48M
 • Words Story Words Story
  İngilizceÜcretsiz34M
 • Lep’s World 3 Oyunu Lep’s World 3 Oyunu
  İngilizceÜcretsiz53M
 • Diggerman HAKKINDA YORUM YAZIN