Dictator Rule the World

Dictator Rule the World

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu135.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (135.8 MB) iOS indir Android indir

Dictator Rule the World Android iOS Aksiyon Oyunu

Dictator Rule the World indir, mobil platformlarda oynayarak düşmanlarınıza karşı en güçlü diktatör olmaya çalıştığınız Android aksiyon oyunudur.

Düşmanlarınıza karşı en güçlü diktatör olabilmek için mücadele ettiğiniz mobil aksiyon oyunudur. Boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirebilmek için mutlaka oynamanızı tavsiye ettiğimiz bir oyundur.

Dictator Rule the World oyununda karşınıza çıkan sorulara en kısa sürede doğru cevaplar vererek oyunun gidişatını belirlediğiniz bir oyun yapısı bulunmaktadır. Kendi kurallarınızı kendiniz belirlediğiniz oyunda son derece dikkatli olmalı ve sorulara düşünerek cevap vermelisiniz.

Android ve iPhone iOS uyumlu oyunda Cumhuriyetiniz için stratejik kararlar vermeniz yeni bir devrimin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Aksiyon oyunu içerisinde tam 2000’den fazla kritik kararlar imza atıyor ve devletler arası antlaşmalar yapıyorsunuz.

Oldukça sürükleyici ve farklı oyun tarzıyla karşımıza çıkan oyunda eğer diplomasi yapmayı seviyorsanız mutlaka indirin. Dictator Rule the World oyunu kolay oynanıyor ve ilginç bir oyun atmosferi sunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • World War Polygon WW2 Shooter World War Polygon WW2 Shooter
    İngilizceÜcretsiz56 MB
  • Gun Brothers Gun Brothers
    İngilizceÜcretsiz62 MB