Designer City Apk indir

Designer City Apk indir

Versiyon/Sürüm1.58
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu98.6 MB
ÜreticiSphere Game Studios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Designer City Android Şehir Bina Kurma Oyunu

Designer City apk indir, Designer City mobil platformlarda hayalinizdeki şehri kurmaya ve binalarla şehri güzelleştirmeye çalışacağınız Android apk şehir simülasyonu oyunudur.

Designer City Android oyunu her iki mobil platformlara ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Oldukça başarılı bir şehir kurma oyunu olup gerek oynanışı, renkli ve kaliteli grafikleri ve detaylı içerikleriyle karşımıza çıkan iyi bir Android şehir simülasyonu oyunudur.

Android şehir simülasyonu oyununda farklı oyun seviyeleri bulunmaktadır. Her yaştan oyuncu kesiminin büyük bir zevkle oynayabileceği mobil simülasyon oyununda hayalinizdeki şehri kurabilmek için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Başarılı bir şehir inşa etmek için konut sakinleri ve onliar için gökdelen binaları inşa ederek ada sakinlerini şehire çekmeye çalışacaksınız.

Designer City oyununda kurduğunuz dev binaların içerisinde yaşayan insanlar işlere ihtiyaç duyacak ve çalışabilecekleri ticari ve endüstriyel binalar inşa ederek onların iş sahibi olmasını sağlayacaksınız. Ayrıca Designer City apk oyununda şehir sakinlerinin sosyal etkinlikler yapabilecekleri park alanları, eğlence, toplum binaları ve süslemeler ile onları mutlu etmeye çalışacaksınız.

Şehrinizi yönetebileceğiniz şehir kurma ve şehir simülasyonu oyunu olan Designer City oyununu Android ve diğer platformlara ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Bucket Crusher Apk indir Bucket Crusher Apk indir
    İngilizceÜcretsiz91M
  • Dessert DIY Apk indir Dessert DIY Apk indir
    İngilizceÜcretsiz131M
  • Designer City Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN