Deprem Bilgi Sistemi 3.0 Apk indir

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 Apk indir

Versiyon/Sürüm3.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.0M
ÜreticiKandilli Rasathanesi
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 Kandilli Rasathanesi Deprem Uygulaması

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 APK indir, Android deprem olduğunda bildiren Kandilli Rasathanesi uygulamasıdır. Deprem Bilgi Sistemi canlı depremi takip et.

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 APK indir, Android cihazlarda Türkiye ve çevresinde gerçekleşen depremi anından öğrenebileceğiniz uygulamadır. Deprem takip sistemi sayesinde 7/24 depremleri anlık verilerini takip edin.

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 Uygulaması

Depremlerin anlık şiddetlerini ve depremin nerede olduğunu anlık olarak takip edebileceğiniz deprem uygulamasıdır. Deprem Bilgi Sistemi 3.0 APK Android uygulaması sayesinde cihazlarınız depremleri anlık olarak hissederler. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nün Deprem verilerini canlık takip edebilirsiniz.

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 ücretsiz deprem uygulaması ile deprem olduğunda Android cihazınıza bildirim alabilirsiniz. Deprem kaç km yerin altında olduğunu ve nasıl hissedildiğini göstermektedir. Depremin verdiği hasarın ve çoğrafyaya verdiği zararların dağılımını tespit edebilirsiniz. Deprem Bilgi Sistemi 3.0 uygulamasının doğru çalışabilmesi için Android cihazlarınızın konumu açık olması gerekmektedir.

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 APK indir

Boğaziçi Üniversitesi, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından geliştirilen deprem bildirim uygulamasıdır. Deprem Bilgi Sistemi 3.0 sizlere Deprem verilerini toplar ve harita üzerinde canlı olarak takip etmenizi sağlar.

Deprem Bilgi Sistemi 3.0 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=dbs.uygulama&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • 21 Days Challenge Apk indir 21 Days Challenge Apk indir
    TürkçeÜcretsiz34,5 MB
  • Trumore Apk indir Trumore Apk indir
    TürkçeÜcretsiz320 MB
  • Deprem Bilgi Sistemi 3.0 Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN