Deprem Ağı Apk indir

Deprem Ağı Apk indir

Versiyon/Sürüm13.1.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12M
ÜreticiFutura Innovation SRL
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Deprem Ağı Erken Deprem Uyarı Sistemi Uygulaması

Deprem Ağı APK indir, Android deprem erken uyarı veren uygulaması ücretsizdir. Deprem Ağı en kapsamlı sismik ağlardan elde edilen deprem verilerini verir.

Deprem Ağı APK indir, Android deprem uygulaması ile sismik dalgalar (deprem) oluşmadan önce sizi uyarak deprem uyarı uygulamasıdır. Deprem uyarısı ile deprem olmadan önce önleminizi alabilirsiniz.

Deprem Ağı Uygulaması Özellikleri

Deprem erken uyarı veren uygulaması kullanıcılardan gelen keçe raporlama sistemine dayalı sismik uyarılardır. 0.0 büyüklüğünden başlayarak yerel ve uluslararası deprem verilerine ulaşabilirsiniz. Sismik ağlardan gelen deprem sesleri ve acil durumlarda sohbet mesajları sadece PRO sürümünde yer almaktadır. Deprem Ağı APK Android deprem uygulaması ücretsizdir.

Earthquake Network araştırma projesi sizlere depremleri gerçek zamanlı olarak bildirmektedir. Depremleri algılama özelliğine sahip olan Deprem Ağı uygulaması akıllı cihazlardaki ivmeölçer sayesinde depremleri tespit edebilmektedir. Bir deprem olduğunda kullanıcıları hemen uyarır. Ancak deprem dalgaları 5 ila 10 km/s hareket ettiğin zaman size ulaşmayan verileri kullanıcıları bildirebilir.

Deprem Ağı Android Uygulaması indir

Ulusal ve uluslararası sismik ağlar tarafından tespit edilen depremlerle ilgili bildirimleri alabilirsiniz. Deprem Ağı APK Android deprem erken uyarı sistemi kullanmış olduğunuz şebekeye bağlı olarak değişmeler meydana gelebilir. Bildirimdeki geçikmeler hattınızın sinyaliyle alakalı olduğunu belirtmemiz mümkün.

Deprem Ağı Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.finazzi.distquake&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Chippin Apk indir Chippin Apk indir
    İngilizceÜcretsiz60.8 MB
  • Widgetable Adorable Screen Apk indir Widgetable Adorable Screen Apk indir
    İngilizceÜcretsiz52.5 MB
  • Deprem Ağı Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN