Demon Hunter: Rebirth Apk indir

Demon Hunter: Rebirth Apk indir

Versiyon/Sürüm1.6.83.2018
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu497M
Üreticijjgames
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Demon Hunter: Rebirth Online PvP Rol Oyunu

Demon Hunter Rebirth APK indir, Android rol oyununda iki dünya arasında geçiş oluşturmaya çalışıyorsunuz. Savaşarak cenneti koru ve şeytanları öldürün.

Demon Hunter Rebirth APK Android oyununda Lucifer denen şeytan sonsuz bir yok olma savaşı başlatarak şeytanları lider etmeye çalışmaktadır. Ordunu kur ve Cenneti korumak için savaşıyorsunuz.

Demon Hunter Rebirth Oyunu Nasıl Oynanır?

Canlı PvP savaşlarına katılarak zirveye çıkmak için kıyasıya savaşıyorsunuz. Dünyanın umudu olan karakterinizle şeytanın fitne ve oyunlarına gelmeden ilerlemeye çalışıyorsunuz. Stratejik hamlelerin yanı sıra bilgeliğinde ön planda olduğunu söyleyebilirim. 3D modellemelerin yer aldığı Demon Hunter Rebirth APK Android oyununda benzeri görülmemiş bir maceraya atılıyorsunuz.

Demon Hunter Rebirth APK oyunnuda sürükleyici hikayesiyle destansı savaşlar, gizemli kıtalar ve hazineyi bulmak için koşturup durduğunuz oyundur. Oyun içerisinde bulunan rahat mayolar, görkemli zırhlar, çeşitli kostümler ve zarif kıyafetleri karakterinize giydirebilirsiniz. Şeytanlara dönüşen rakibinizi yerle bir etmek için aksiyon dolu savaşlarda kendinizi bulabilirsiniz.

Demon Hunter Rebirth APK Android indir

Heyecan verici bir macerası olan rol oyununda online PvP savaşlarına katılabilirsiniz. Demon Hunter Rebirth APK Android oyununda heyecan verici savaşlarda yer almak için takımını kur ve tüm sunucu savaşlarında canlı olarak savaşın. Çok sayıda ilginç oyun modu bulunan Demon Hunter Rebirth oyununu mobil cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Demon Hunter Rebirth Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jjlmzh.global.gp&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Dragonheir Silent Gods Apk indir Dragonheir Silent Gods Apk indir
    İngilizceÜcretsiz125 MB
  • Avatar World City Life Apk indir Avatar World City Life Apk indir
    İngilizceÜcretsiz723 MB
  • Demon Hunter: Rebirth Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN