Deliver It 3D Apk indir

Deliver It 3D Apk indir

Versiyon/Sürüm1.4.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu182M
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid 7.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Mayıs 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Deliver It 3D VOODOO Yarış Oyunu

Deliver It 3D APK indir, Android yarış oyununda motorunuzla paket dağıtarak para kazanın. Deliver It 3D oyunda müşterilere siparişleri zamanında teslim edin.

Deliver It 3D APK Android yarış türü oyunu içerisinde müşteri siparişlerini alın ve teslimatı zamanında gerçekleştirerek para kazanıyorsunuz. Oyunda motor sürüyor, zamanla yarışıyor ve sipariş teslimatlarında para kazanıyorsunuz.

Deliver It 3D APK Android indir

Oyunda bir tür paket teslim etme Android yarış türü oyunudur. Renkli motorunuzla müşterinin belirlediği adrese siparişi teslim ediyorsunuz. Deliver It 3D APK Android oyununda zamanla yarışarak zamanında verilen siparişleri teslim etmek için kıyasıya yarışıyorsunuz. Kaliteli grafikleri ve oynanışıyla bağımlılık yapan bir oyundur.

Deliver It 3D APK Android oyunu VOODOO tarafından geliştirilen ücretsiz oyundur. Motosikletin kontrolleri basit ve klasiktir. Sürmek için ekrana dokunup basılı tutarak ilerleyebilirsiniz. Fren yapmak için ekrandan elinizi çekmeniz yeterlidir. Trafikte ilerlerken diğer sürücülere çarpmaktan kaçınmalısınız. Nakit toplamak için çok sayıda teslimat gerçekleştirin.

Deliver It 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.GoofyGamerGames.Pizza&referrer=utm_source%3Dindirson.com

  Benzer Programlar

 • Mad Skills Motocross 3 Apk indir Mad Skills Motocross 3 Apk indir
  İngilizceÜcretsiz147.4 MB
 • Bridge Race Apk indir Bridge Race Apk indir
  İngilizceÜcretsiz151M
 • Deliver It 3D Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri