Deliçeri Oyunu

Deliçeri Oyunu

Versiyon/Sürüm1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu104 MB
ÜreticiImagine Codes
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (104 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Deliçeri Oyunu Osmanlı Tokadı Yerli Türk Yapım Oyun

Deliçeri oyunu indir, Osmanlı İmparatorluğunun en güçlü dönemlerini yaşadığı zamanlarda yaşayan namı değer Deliçeri askerini konu alan android için osmanlı tokadı oyun uygulamasıdır. Cihan devleti olan Osmanlı ordusu Deli Birliği’nden ayrılarak Yeniçeri Ocağına geçen ve namı tüm orduya yayılan yiğit bir cengavere verilen zorlu görevle başlıyor oyun.

Deliçeri Osmanlı Tokadı Oyun Kurgusu

Oyun senaryosunda Bizans kalelerinden birine sızıp kuşatma öncesi casusluk yaparak bilgi toplamaya çalışan Deliçeri askeri, bu görevi başarıyla tamamlıyor. Edindiği bilgiyi ulaklar ile padişaha gönderdikten sonra geri dönüş için hazırlık yaparken yolda kale kumandanının çok güzel olan kızına gönlünü kaptırıyor. Bir anda Deliçeri oyununda işler değişiyor ve kuşatma sırasında kumandanın kızını yanına alıp kaçınca macerada başlamış oluyor.

Deliçeri Oyunu Android ve iOS için Deliçeri Oynayarak tunç bileklere sahip olan yiğit askerimizin macerasına ortak oluyoruz. Karşısına çıkan tüm zorlukları aşarak sevdiği kıza sahip olabilmek için kıyasıya ölümüne mücadele ediyor.

İlerlemeli mnimalist oyun detayları ve yüksek kalitede grafik ekranıyla kalitesini dünyaya göstere yerli yapım Türk oyunu Deliçeri, iki boyutlu yandan oynamalı olarak tasarlanmıştır. Deliçeri Osmanlı Tokadı oyununda yeniçeri ocağına geçiş yapan askerin savaş öncesi edindiği bilgiler ile kazanılan savaşlar ve aşık olduğu güzeller güzel bizans kızını konu alarak senaryolanmıştır. Android ve iOS mobil cihazlarda ücretsiz indirin ve oynayın. Mobil oyun android işletim sistemli cihazlar için bütün seçilmiş oyunları rahatlıkla Android oyun indir kategorimizden kolaylıkla indirebilirsiniz.

136 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Wild Clash Wild Clash
  İngilizceÜcretsiz98M
 • World of Warships Blitz World of Warships Blitz
  İngilizceÜcretsiz61M
 • Slickpoo Slickpoo
  İngilizceÜcretsiz38M
 • Versus Fight Versus Fight
  İngilizceÜcretsiz32M
 • Deliçeri Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN