Deezer Apk indir

Deezer Apk indir

Versiyon/Sürüm6.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22.77 MB
ÜreticiDeezer Mobile
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Deezer internetsiz müzik Dinleme Müzik indirme Apk Mobil Uygulaması

Deezer apk Müzik indir, müzik dinleme şarkı indirme mobil apk uygulaması olarak tercih edilen müzik indirme uygulamasıdır. Deezer müzik çalar piyasada bulunan android uygulamalar arasında en iyilerinden biri Deezer’dır. Deezer apk binlerce kullanıcıya sahip olan uygulama, çevrimiçi ve çevrimdışı kullanıma uygundur. internetiniz olmadan kolaylıkla bütün şarkıları dinleyebilirsiniz. internetsiz müzik dinleme pek çok muadilde olmayan bu özellik sayesinde tercih edilirliği yüksektir.

İçerik olarak da zengin kabul edilen uygulama, piyasanın güçlü alternatiflerinden biridir. Hem cihazda çok yer kaplamaması hem de şarj tüketimi konusunda sorun yaratmaması, uygulamayı tercih edilir kılar.

Deezer Müzik Çalar İndir

Deezer Müzik indirmek için android işletimli cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Android işletime sahip cep telefonunun mobil uygulama marketine girdiğinizde uygulamayı kolayca bulursunuz. İndir ve aç dedikten hemen sonra müzik uygulaması girişi yaparsınız. Açılışın ardından ister kendi listenizi oluşturur ister size önerilen parçaları dinlersiniz.

Deezer Apk Müzik Çalar Özellikleri

Deezer Müzik Çalar, yerli ve yabancı 35 milyondan fazla şarkı bulundurur. Hiçbir sınırlandırma bulunmadan dilediğiniz kadar dinlemenize izin verir. Ne indirmek ne de kullanmak ücrete tabi değildir. Çevrimdışı kullanım söz konusu olduğunda ekstra ücret talep edildiği bilinir.

  Benzer Programlar

 • Video İndirici Video İndirici
  TürkçeÜcretsiz13M
 • YouTube Downloader and MP3 Converter indir YouTube Downloader and MP3 Converter indir
  TürkçeÜcretsiz4.1 MB
 • Deezer Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri