Death Invasion Survival

Death Invasion Survival

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu99M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (99M) Android indir

Death Invasion Android Hayatta Kalma Oyunu

Death Invasion Survival indir, mobil cihazlarınızda zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalmak için herkesi öldüreceğiniz Android aksiyon oyunudur.

Sadece Android kullanıcıları için geliştirilen mobil aksiyon oyununda hayatta kalmak için düşmanlarınıza karşı amansız bir mücadeleye giriyorsunuz. Zombiler temel insani duygularını yitirmişler bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Death Invasion Survival oyununda yapmanız gereken tek şey mermileri hızlı doldurmanız ve asla dikkati elden bırakmamalısınız. Ölüme terkedilen bir kasabada geçen oyunda hayatta kalmak için gıda, silah, yakıt ve jenaratörler vazgeçilmezdir. Ancak bu hayat kurtaran malzemeler çok tehlikeli yerlerde bulunmaktadır.

Zombili oyununda kendini kolla ve savaş gücünü artırmak için gerekli malzemeyi topla. Eğer yanlışlıkla bir zombi tarafından ısırılırsanız aldığınız hasarı minimuma indirmek için eşya çantanızdaki sağlık malzemeleri size yardımcı olabilir. Sırt çantanızla korkunç kasabadan kaçmak için yeterli eşyayı toplamanız gerekiyor.

Bu ölümcül yolculukta olabildiğince ateşli silah parçalarını toplayın ve onları daha güçlü ateşli silahlar haline getirin. Android cihazlarınızda hayatta kalma yolculuğuna başlamak için aksiyon dolu Death Invasion Survival oyununu hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution
    TürkçeÜcretsiz99.4 MB
  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB