Deadly Convoy

Deadly Convoy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu64 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi19 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (64 MB) Android indir

Deadly Convoy Android Strateji Tabanlı Zombi Oyunu

Deadly Convoy indir, tüm şehri istila eden zombilere karşı aksiyon dolu savaş veriyor ve insanlardan oluşan bir takım oluşturduğumuz zombi öldürme oyunudur.

Stratejik hamleler yaparak ilerlediğimiz oyunda virüsten etkilenmemiş insanları bulup hayatta kalanlarla yeni bir güç oluşturuyoruz. Zombili film sahnelerinde bulunan aksiyon ve savaş ortamlarını hissedebileceğiniz bir oyun tarzı sunuyor.

Deadly Convoy oyununda karşınıza üst düzey bir grafik çıkıyor. Kesinlikle oynamanızı tavsiye ettiğim oyun diğer zombi öldürme oyunlarından farklı bir atmosfer sunduğunuz belirtebilirim. Sadece Android platfomlarına özel geliştirilen oyunu indirmesi ve oynaması ücretsizdir.

Oyundaki amacınız zombilerden kendinizi korumak ve az sayıda kalan virüsten etkilenmemiş insanları takımınıza kazandırmaktır. Şehri istila eden zombileri temizleyerek yeni bir yaşam alanı oluşturmanız gerekiyor. 2048 yılında geçen oyunda aracımıza diğer oyuncularla zombi avına çıkarak şehrin tüm sokalarını geziyoruz.

Zombiye dönüşen her şeyi silahımızla vuracak yada arabamızla ezerek ilerleyeceğiniz. Zombi öldürme oyununda mümkün olduğunca akıllı hareket etmeniz birlik olmanız gereken bir mobil zombi oyunudur.

    Benzer Programlar

  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB
  • Gangstar Rio City of Saints Gangstar Rio City of Saints
    İngilizceÜcretsiz7.48 MB