Dead Island Survivors

Dead Island Survivors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu44M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (44M) iOS indir Android indir

Dead Island Survivors Android iOS Aksiyonlu Zombi Oyunu

Dead Island Survivors indir, insanları yürüyen ölüye dönüştüren en popüler zombi oyun serisidir. Mobil platformlarda zombi temalı Android aksiyon rpg oyunudur.

Zombi virüsüne yakalanan insanları kontrol edebileceğiniz bir zombi oyunudur. Yürüyen ölüye dönüşen insanlar arasında hayatta kalmayı başarabilen bir takım kuruyor ve dünya düzenini alt üst eden zombi sürüsüyle mücadele etmeye çalışıyorsunuz.

Dead Island Survivors oyununda her türlü aksiyonu yaşacak ve zombilere tuzaklar hazırlayarak heyecan dolu bir zaman geçireceksiniz. Android ve iPhone cihazlarınızda oynayabileceğiniz en başarılı zombi oyun serisi olarak karşımıza çıkıyor.

Zombi filmlerinde gördüğümüz karakterler oyun içine entegre edilmiş. Hayatta kalma temelli zombi oyunu aksiyon ve rpg’yi bir arada sunuyor. Oyun başlangıcında karakterinizin özelliklerini seçim ekranında detaylı olarak görüyorsunuz. En güçlü karakteri alarak aksiyonu yüksek oyuna başlıyoruz.

Bulunduğunuz çevreyi koruma altına alıp güven içerisinde hayatta kalabilmek için zombilere tuzaklar, barikatlar ve ateşle etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde zombi filmleri aratmayan sahneler, çeşitli kombolar, eşsiz hareketler, aksiyon yüklü oynanış ve hayatta kalma mücadelesi veriyoruz.

    Benzer Programlar

  • Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution
    TürkçeÜcretsiz99.4 MB
  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB