Daraz Online Shopping App

Daraz Online Shopping App

Versiyon/Sürüm4.7.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu60.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Daraz Online Shopping App Android Online Alışveriş Uygulaması

Daraz Online Shopping App APK indir, Daraz Online Shopping mobil Android cihazlar üzerinden online alışveriş yapabileceğiniz alışveriş uygulamasıdır.

Daraz Online Shopping App, online alışveriş uygulamalarından keyif alanlar için en ideal uygulamalar arasında yer almaktadır. Bir alışveriş uygulaması olarak beklentilerin çok daha üzerinde hizmet veren Daraz indirildiği gibi sorunsuz şekilde online alışveriş yapmaya yardımcı olmaktadır.

Başlangıç için profil oluşturmanızı ve ilgi alanlarınızı seçmenizi isteyen uygulama daha sonra size özel kişisel şekilde önerilerde bulunmaktadır. Alışveriş yaparken birçok çeşit arasından en uygun fiyatı analiz etmekte, filtreleme ile profesyonel şekilde sonuç almanıza yardımcı olmaktadır.

Daraz Online Shopping App İndir

Daraz Online Shopping App APK indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletlere Daraz Online Shopping App APK‘sini indirdikten sonra kısayolu olan uygulamaya kolayca girebilirsiniz.

Pakistan’ın en büyük alışveriş uygulaması olan Daraz milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Başlangıç için özellikle güvenlik kaygısı yaşayabilirsiniz ancak ödeme yöntemlerinden teslimatına kadar her aşaması son derece güvenlidir. %100 orijinal ürünleri sayesinde ihtiyaç duyulan tüm alışveriş şartları sağlanmaktadır. Bu yüzden içiniz rahat şekilde alışveriş yapmanız mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Pmaktif Pmaktif
    TürkçeÜcretsiz2.3 MB
  • M2mtrack M2mtrack
    ingilizceÜcretsiz2.53