Dank Tanks

Dank Tanks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu74M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (74M) Android indir

Dank Tanks Android Çevirimiçi Tank Savaş Oyunu

Dank Tanks indir, çizgi film tarzı, kapışmalı oyun modu ile mobilde öne çıkan, 3 farklı gerçek oyuncularla online oynayabileceğiniz Android tank oyunudur.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla bir araya gelerek online oynayabileceğiniz tank oyunudur. 3 farklı tank mücadelesine katılarak kıyasıya mücadele vereceğiniz Android oyunudur.

Dank Tanks oyunu tank ve mobil savaş kategorisinde yer alan oyunda her bir tankın, değişmeyen haritalarda ve farklı oyun modlarında benzersiz bir deneyim sunuyor. Farklı görevleri başarıyla yerine getirme ve saldırı yeteneklerine sahip olan eşsiz tanklarla savaşa katılıyoruz.

Çizgi film tarzı savaş oyununda karşımıza ilginç karakterler, bombalı askerler ve göz alıcı tanklar çıkıyor. Çizgi film animasyonları ile dil, kültür ve çağın çok ötesinde aksiyon dolu bir tank oyununa hazır olun.

Online tank oyununda eşyalar ile patlayıcıları bir şekilde karıştırın. Sadece Android platformlarına özel olarak geliştirilen ücretsiz oyunda hayal edemeyeceğiniz türde bir oyun sizleri bekliyor.

    Benzer Programlar

  • World War Polygon WW2 Shooter World War Polygon WW2 Shooter
    İngilizceÜcretsiz56 MB
  • Gun Brothers Gun Brothers
    İngilizceÜcretsiz62 MB