Cuties

Cuties

Versiyon/Sürüm3.4.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu65M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (65M) iOS indir Android indir

Cuties Android Ücretsiz Zeka Oyunu

Cuties indir, Celtic Spear tarafından mobil platformlar için geliştirilen oyunda farklı bulmacaları çözebileceğiniz ücretsiz Android bulmaca zeka oyunudur.

Cuties Android oyunu bizler dünyanın ötesinde farklı bir atmosfere götüren bulmaca zeka oyunudur. Eğlenceli oyun yapısı ve birbirinden zorlu bulmacalarını çözmeye çalışacağımız bulmaca oyunudur.

Bulmaca zeka oyunu içerisinde aynı renge sahip içerikleri yan yana ve alt alta getirerek yok etmeye çalışacaksınız. Cuties oyunu bizler mantıksal düşünmeye ve zeka pratikleri yaparak gelişmemizi sağlayan yapıda bir oyun tarzı ile karşımıza çıkıyor.

Oyundaki Cutie karakterleri her zaman iyi bir bulmacaya sahip olma ihtiyacı duyarlar. Cutie’lerin yaşamları bulmaca dolu olup daima bulmaca kurallarına sadık kalırlar. Cutie karakterleri oyun başladığında birbirlerinin üzerlerine zıplamaya başlarlar ve her biri bayraklı karede kalan tek kişi olmaya çalışırlar.

Orta dereceli grafiklerin yer aldığı Cuties oyununda karakterlerin yaşamlarını güçlendirecek ve karşımıza çıkan zorlu bulmacaları çözmeye çalışacağız. Android cihazınıza ve diğer mobil platform desteği bulunan oyunu ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Pet Crush Saga Pet Crush Saga
    TürkçeÜcretsiz86.2 MB
  • Beat Jumper Beat Jumper
    ingilizceÜcretsiz32.1 MB