Crowd Evolution Apk indir

Crowd Evolution Apk indir

Versiyon/Sürüm2.22.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu84.1M
ÜreticiRollic Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Crowd Evolution Kalabalığınız Büyütme Oyunu

Crowd Evolution APK indir, Android arcade türü ücretsiz bir oyundur. Crowd Evolution oyununda platform üzerinde büyümek ve gelişmek için ilerliyorsunuz.

Crowd Evolution APK Android oyunu içerisinde karakterlerinizi bir platform üzerinde büyütebilmek için sayıları toplayarak ilerliyorsunuz. En fazla sayıyı toplayarak sayınızı hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Crowd Evolution Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda sarı bir platform üzerinde karakterler ilerlemektedir. İlerleme sırasında karşınıza çıkan engeller içerisinde puanlama sistemi yer almaktadır. Bu puanlama sistemi içerisinde yeşil kutucuklar içerisinde çoğalmanızı sağlayan +puanlar yer almaktadır. Kırmızı kutucuklarda ise eksi azalmanızı sağlayan puanlar yer almaktadır.

Crowd Evolution APK Android oyununda çeşitli karakterler ve bölümler yer almaktadır. Her bölüm birbirinden farklı seviyeye ve zorluğa sahiptir. Arcade türü ilerlemeli oyunda karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Farklı karakterlerin kilidini açabilmek için video izleyerek ücretsiz kilit açmalarda bulunabilirsiniz.

Crowd Evolution APK Android indir

Kalabalığınızı büyütüp ve geliştirebilir türde bir oyundur. Crowd Evolution APK Android oyununda karşınıza çıkan engelleri geçmeli ve düşmanlarınızı yenerek ilerlemeniz istenmektedir.

Crowd Evolution Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.longhorn.countmasterevo&referrer=utm_source%3Dindirson.com

  Benzer Programlar

 • Mob Control Apk indir Mob Control Apk indir
  İngilizceÜcretsiz127.6M
 • Hoard Master Apk indir Hoard Master Apk indir
  TürkçeÜcretsiz119.1 MB
 • Crowd Evolution Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri