Creative Destruction

Creative Destruction

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu81M
ÜreticiZuoMasterDeveloper
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (81M) iOS indir Android indir

Creative Destruction Android iOS Hayatta Kalma Oyunu

Creative Destruction indir, mobil cihazlardaki en iyi Fornite ve Battle Royale benzeri aksiyon dolu Android online hayatta kalmak için herkesi öldürme oyunudur.

Android ve iOS iPhone cihazlarına ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Fornite Mobile benzeri en iyi online hayatta kalma oyunu olduğunu söyleyebilirim. Oyunun etkileyici grafiği, kolay oynanışı, devasa oyun haritası, online 100 oyuncu ve ücretsiz olmasıyla ön plana çıkıyor.

Creative Destruction oyununda yıkıp dökme, yeni alanlar inşa etme, kendini savunma, strateji ve kısacası her türlü kategori aksiyon tarzıyla karşımıza çıkmış. Oyuncuların herşeyi yok edebileceği bir dünyada yerlerini alıyor. Tam 100 oyuncu hayatta kalma mücadelesi vererek hayatta kalmak için herkesi öldür zihniyetiyle ilerleme kaydediyorlar.

Mobil Fornite benzeri ve Battle Royale benzeri bir aksiyon oyunudur. 13 farklı bölümde ve tam 4×4 km büyüklükteki haritalarda rakiplerimizle online olarak ölümüne mücadele ediyoruz.

Creative Destruction oyunu FPS (Birinci Şahıs) ve TPS (Üçüncü Şahıs Nişancı) modunda oynamayı desteklemektedir. Türkçe dil desteğiyle hayatta kalma oyunlarını seven Türk oyuncularının rahatlıkla oynayabilmelerini sağlıyor.

65 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Mad Zombies Mad Zombies
  İngilizceÜcretsiz63 MB
 • Pocket Troops Pocket Troops
  İngilizceÜcretsiz34M
 • RunAway RunAway
  İngilizceÜcretsiz36M
 • Swing Star Swing Star
  İngilizceÜcretsiz73M
 • Creative Destruction HAKKINDA YORUM YAZIN