Crazy Taxi City Rush indir

Crazy Taxi City Rush indir

Versiyon/Sürüm1.7.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu91.3 MB
ÜreticiSEGA
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Crazy Taxi City Rush Android Taksicilik Oyunu

Crazy Taxi City Rush apk indir, SEGA tarafından mobil platformlar için geliştirilen ve ücretsiz indirip yarış yapabileceğiniz Android taksi sürme taksicilik oyunudur.

Crazy Taxi City Rush Android telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz yarış oyunudur. Crazy Taxi: City Rush’da taksinin koltuğuna oturarak yolcularınızı gitmek istedikleri yere zamanında ulaştırmanız gerekiyor.

Aldığınız müşterileri gitmek istedikleri yere en kısa zamanda ulaştırmaya çalıştığınız Android taksi oyunudur. Size verilen zaman içerisinde zaman karşı yarışıyor ve önünüze çıkan yüksek rampalardan uçarak puan topluyorsunuz. Şehir içinde bulunan trafikte ve keskin virajlarda aksiyon dolu heyecanlar yaşıyorsunuz.

Crazy Taxi City Rush oyununda trafikteki araçlara çarpmadan ilerlemeniz gerekmektedir. Taksiniz ile ne kadar yavaş gider ve yolcuları zamanında gitmek istedikleri yere ulaştıramazsanız az para kazanıyorsunuz. Ayrıca yol üzerinde bulunan altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz.

Bir tür yarış oyunu olan Crazy Taxi City Rush apk Android oyununda tek amacınız yoldan oyuncuları toplayıp gitmek istedikleri yere en kısa zamanda ulaştırmaya çalışmak olacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Deliver It 3D Apk indir Deliver It 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz182M
  • Bridge Race Apk indir Bridge Race Apk indir
    İngilizceÜcretsiz151M
  • Crazy Taxi City Rush indir HAKKINDA YORUM YAZIN