Craft School: Monster Class Apk indir

Craft School: Monster Class Apk indir

Versiyon/Sürüm1.1.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu87.1 MB
ÜreticiABI Global LTD
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi13 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Craft School: Monster Class Hayatta Kalma Oyunu

Craft School: Monster Class APK indir, Android canavar öğrencilerin çılgınca derslerden geçtiği oyundur. Craft School: Monster Class zorlu piksel oyunudur.

Craft School: Monster Class APK Android oyununda heyecan verici ve tehlikelerle dolu bir piksel dünyasında yerinizi alıyorsunuz. Becerileriniz ve reflekslerinizi test edebileceğiniz bir oyundur.

Craft School: Monster Class Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde sınıf arkadaşlarınızın derslerden kalmasını sağlamak için elinizden geleni yapıyorsunuz. En yüksek puanları alabilmek için öfkeli engellerden kaçıyor, düşmanlarınızı yeniyor ve bir sonraki tura geçebilmeye çalışıyorsunuz. Craft School: Monster Class APK Android oyununda tüm derslere katılan düşmanlarınızı yenmye çalışıyorsunuz.

Craft School: Monster Class APK Android oyununda düşmanlarınızı yenerken bir yandanda altınları topluyor ve hazineleri avlayarak rütbenizi yükseltiyorsunuz. Becerileriniz ve reflekslerinizi en iyi şekilde kullanarak hapishanelerden kaçmaya çalışın ve gardiyanlara yakalanmadan ilerleyin. Canavar oyuncular içerisinde çılgınca eğleniyorsunuz.

Craft School: Monster Class APK Android indir

Hapishaneden kaçış türü oyunda birinci sınıf derslerini alarak oyuna başlıyorsunuz. Hayatta kalma tarzı oyunda bloktan bloğa koşuyor ve tüm engelleri geçmeye çalışıyorsunuz. Craft School: Monster Class APK Android oyununda meeydan okumalarda hayatta kalan son kişi siz olun.

Craft School: Monster Class Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xd.craft.school&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Bluey: Let’s Play Apk indir Bluey: Let’s Play Apk indir
    TürkçeÜcretsiz173 MB
  • KATOA Oceans Apk indir KATOA Oceans Apk indir
    TürkçeÜcretsiz643 MB
  • Craft School: Monster Class Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN