Craft Mine 3D idle Merge Apk indir

Craft Mine 3D idle Merge Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.16
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu73.8M
ÜreticiMobi Screen Apps
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Craft and Mine 3D: Idle Merge Madencilik Oyunu

Craft Mine 3D idle Merge APK indir, Android oyunda madencileri işe alarak kazı yapıyor ve bulduğunuz altınlarla para kazanarak daha fazla işçi çalıştırın.

Craft Mine 3D idle Merge APK Android oyunda işçilerinizle birlikte kazı yaparak değerli madenleri buluyor, topluyor ve para kazanıyorsunuz. By sayede daha fazla çalışan alarak çalışmaya devam ediyorsunuz.

Craft Mine 3D idle Merge Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde daha fazla kazanmak ve daha hızlı kazmak için karakterleri geliştiriyorsunuz. Bulduğunuz değerli madenlerle daha fazla işçi alarak daha fazla kazılar yapabiliyorsunuz. Craft Mine 3D idle Merge APK Android oyunda renkli görselleri, kolay oynanışı ve ilerlemeli seviyeleri yer almaktadır.

Craft Mine 3D idle Merge APK oyununda daima sıkı çalışma her zaman daha fazla kazandırır ve başarıyı beraberinde getirmektedir. Ancak şunu belirtmek isterimki işçilerinizi çalıştırırken daima dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü kazı esnasında yerin altından canavarlar çıkabilir ve çalışanlarınızı yiyebilirler.

Craft Mine 3D idle Merge APK Android indir

Madencileri işe alarak kazı yaptığınız oyunda altın, gümüş ve değerli madenler toplayarak ilerliyorsunuz. Craft Mine 3D idle Merge APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Efsanevi kazıları yapan karakterleri seviyeleri bulunduğu unutmamak gerekiyor.

Craft Mine 3D idle Merge Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.msa.minerhammeridle&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Merge Alphabet: Lord Run Apk indir Merge Alphabet: Lord Run Apk indir
    İngilizceÜcretsiz86M
  • Hiper Evrim Apk indir Hiper Evrim Apk indir
    İngilizceÜcretsiz142.5M
  • Craft Mine 3D idle Merge Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN