Craft Guys: Stumble Run Apk indir

Craft Guys: Stumble Run Apk indir

Versiyon/Sürüm1.1.10
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu95.6 MB
ÜreticiABI Global LTD
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Craft Guys: Stumble Run 3D Koşu Oyunu

Craft Guys: Stumble Run APK indir, Android macera dolu oyunda koş ve zıpla bitiş çizgisine atlamaya hazır ol. Craft Guys: Stumble Run APK ödül ve zafer kazan.

Craft Guys: Stumble Run APK Android oyununda zaferler kazanmak için macera dolu oyunda mücadele ederek düşmemeye çalışın. Gün batımından önce şafağa kadar koşarak devam edin ve görevleri bitirin.

Craft Guys: Stumble Run Nasıl Oynanır?

Oyunda öncellikle hareket edebilmek, koşmak ve zıplamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yok edici vuruşlarınız sayesinde engelleri geçebilirsiniz. Koşmaya devam ederek madeni paraları toplayabilir ve değerli ödüllerin kilidini açabilirsiniz. Craft Guys: Stumble Run APK Android oyununda 3D piksellere sahip olan grafikler ve animasyonları görebilirsiniz.

Craft Guys: Stumble Run oyun içerisinde 3B senaryoları ve manzaraları keşfedebilirsiniz. Çeşitli zorlukları bulunan koleksiyonların kilidini açabilmek için görevleri tamamıyla bitirmeniz gerekmektedir. 100’den fazla seviye bulunan oyunda kendinizi kazanabilmek için mücadele etmeniz gerekmektedir.

Craft Guys: Stumble Run APK Android indir

Oyun içerisinde bir yandan paraları toplarken bir yandan yeni arkadaşlar edinebilir ve diğer yandan koşmaya devam edebilirsiniz. Craft Guys: Stumble Run APK Android oyunu 3B senaryoları, manzaraları ve 3D pikselleriyle dikkat çeken bir oyundur. Zorlu seviyeleri, görevleri ve kilidi açılması gereken koleksiyonlar sizleri bekliyor. Zaferlerinizi onurlandırmak için tüm çabanızla ilerlemeye devam edin ve engelleri geçin.

Craft Guys: Stumble Run Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xd.craft.ender.monster&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Bluey: Let’s Play Apk indir Bluey: Let’s Play Apk indir
    TürkçeÜcretsiz173 MB
  • KATOA Oceans Apk indir KATOA Oceans Apk indir
    TürkçeÜcretsiz643 MB
  • Craft Guys: Stumble Run Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN