Counter Strike

Counter Strike

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.6 Online
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu284.5 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows ve Android
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (284.5 MB) Android indir

Counter Strike Android için Online FPS Savaş Oyunu

Counter Strike apk indir, android cihazımızda online olarak oynayabileceğimiz FPS oyunu Counter Strike artık apk sürümü ile mobil platformlarda. 1990’lı yılların efsane oyunu terörist ve anti-terör takımlarından birisini seçerek oyuna başlıyoruz.

Counter Strike Android’de Oynanışı

Apk sürümünü ücretsiz olarak android cihazınıza ve Windows uyumlu sürümünü ise PC’nize hemen indirip oynamaya başlayabiliriz. Oyuna başlamadan önce polis veya terör takımlarından birini seçin. Eğer terörist takımını seçersek bize verilen görev işaretlenen noktalara bomba kurmak. Bomba kurmaktaki maksat bombayı imha etmek için gelen düşmanızımızı pusuya düşürmek. Zaten bombayı imha edemedikleri zaman bölümü terörist takımı kazanıyor ve takımdaki herkesi parası artıyor. Anti-terör takımı ise bomba imha ve rehineleri kurtarma görevleri yaparlarsa daha çok para ve bölüm puanı kazanıyorlar.

Counter Strike oyunun Google Play üzerinde yayınlanmadığı için android cihazlarınıza kurulumu apk dosyasını indirip yapmanız gerekiyor. Oyun bildiğiniz üzere Windows bilgisayarlar için Half-life üzerine kurulu olduğu için android için yükleme yaparkende Half-Life dosyası ile birlikte indiriliyor.

Windows bilgisayarlar için online Counter Strike 1.6 sürümünü indirmek için tıklayın bilgisayarınızda çevirimiçi ve botlu cs 1.6 oyununu ücretsiz indirip kurulumunu kolayca yapabilirsiniz.

Counter Strike Android Apk Sürümü Nasıl Yüklenir

 1. İndirilen rar dosya formatını android cihazınızda Winrar arşiv dosya yöneticisi yardımı ile açın.
 2. Arşiv dosya içerisindeki xash adlı klasörü android cihazımızın ana dizinine açın
 3. Counter Strike Android için Counter Strike Oyunu apk
 4. Cihazın güvenliği için apk dosyasının kurulumuna izin verin
 5. Arşiv dosyası içerisideki xash klasörünü açın ve klasör içerisinde bulunan csdm-signed.apk dosyasını çalıştırın ve Half Life yükleniyor..
 6. Half Life oyunu kurulumu tamamlandıktan sonra xashdroid-release.apk dosyasını çalıştırın ve Counter Strike Cs oyunu yükleniyor
 7. CS android oyununa girmeden önce CSDM Launcher’ı çalıştırın ve Launch CSDM! tuşuna dokun ve oyunu oynamaya başlıyoruz

  Benzer Programlar

 • Power Painter Apk
  ingilizceÜcretsiz67.9 MB
 • Supreme Duelist Stickman Supreme Duelist Stickman
  İngilizceÜcretsiz26 MB