Control Center

Control Center

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.6.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5,2M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5,2M) Android indir

Control Center Android cihazdan iOS Kontrol Merkezi

Control Center indir, Android cihazınızdan iOS cihazlarını kontrol edebilmenizi sağlayan Android’den iOS denetim – kontrol merkezi uygulamasıdır.

iPhone iOS işletim sisteminin faydalı bir özelliği olan Android denetim merkezi ile bir çok uygulama ve Android ayarlara kolaylıkla bakabilmenize imkan tanıyor. Bir nevi kişiselleştirme uygulaması olan Control Center uygulaması ile dilediğiniz özelleştirmeleri yapabileceksiniz.

Control Center uygulaması Android cihazlarınızı özelleştirebilme seçenekleri sunmaktadır. Artık denetim merkezi özelliği sayesinde uçak modu, Wi-fi, Bluetooth, el feneri, alarm, zamanlayıcı, hesap makinesi, kamera ve ses kontrolü gibi seçenekleri ekleyebilirsiniz. Kamera ve ses kontrolü seçeneklerinin yanı sıra boyut, renk, konum ve titreşim seçenekleri ile özelleştirme yapabilirsiniz.

iPhone iOS cihazlarla hemen hemen aynı tasarımı Android cihazlar üzerinden kullanabileceksiniz. Control Center uygulaması sayesinde yukarı doğru hızlı kaydırma, sola ve sağa kaydırarak ekran kilidi açma seçenekleride vardır. Denetim merkezini kapatmak için ise aşağı kaydırma, geri veya ekranın üst kısmına dokunma seçeneklerini ücretsiz kontrol merkezi uygulamasından kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB