Connection Stabilizer Booster

Connection Stabilizer Booster

Versiyon/Sürüm2.4.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3,0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3,0 MB) Android indir APK indir

Connection Stabilizer Booster Android İnternet Sabitleyici

Connection Stabilizer Booster APK indir, Connection Stabilizer Android cihazlarda 2G GPRS, EDGE, HSPA 3G, 4G LTE ve Wi-Fi ve en iyi mobil ağlar için veri bağlantısı sabitleyici uygulamasıdır.

Connection Stabilizer Booster, internet bağlantısı konusunda size yardımcı olabilecek en başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Bağlantı sabitleme uygulaması olarak da bilinen bu özel uygulama sayesinde istediğiniz an internet bağlantınızı tanımlayabilir sonrasında bağlanmak için uğraşmak zorunda kalmayabilirsiniz. Hücresel veri bağlantıları ile sorun yaşayanlar için çıkarılan bu uygulama, istikrarlı bir internet bağlantısı sunması ile tanınmaktadır.

İnternette veri aktarımı olmadığında, yetersiz bir bağlantı söz konusu olduğunda en iyi internet deneyimini kullanabilmek adına Connection Stabilizer Booster indirebilirsiniz.

Connection Stabilizer Booster İndir

İnternet dünyasında Stabilizer Booster olarak da bilinen Connection Stabilizer Booster APK android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için kullanılmaktadır. Bu uygulamanın özellikle cep telefonlarında çok büyük yarar sağladığı görülmektedir. Cep telefonlarına birkaç dakika ayırdığınız zaman basit şekilde inmektedir. Ayrıca tabletlerinizde de bağlantı sorunu yaşadığınız zaman bu uygulama işinizi kolaylaştıracaktır.

Aktif bağlanma özelliği, tanıma özelliği, zorla bağlanma avantajı gibi birçok farklı özelliği bulunan uygulama kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından Connection Stabilizer Booster APK indirilip kullanılmaya başlanmıştır.

    Benzer Programlar

  • Opera Touch Opera Touch
    TürkçeÜcretsiz8.40 MB
  • Yandex Browser Yandex Browser
    TürkçeÜcretsiz70.6 MB
  • Connection Stabilizer Booster HAKKINDA YORUM YAZIN