Color Page ASMR Apk indir

Color Page ASMR Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu91.9M
ÜreticiSayGames Ltd
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Color Page ASMR Boyama Kitabı Oyunu

Color Page ASMR APK Android indir, kolay ve rahatlatıcı boyama kitabı oyunudur. Bir tür simülasyon oyunu olan Color Page ASMR yüclerce sanat resmi yaparsınız.

Color Page ASMR APK Android simülasyon oyununda sanat beceri ve yeteneklerinizi renklendirebilir ve çizim yapabilirsiniz. Tatmin edivci ve rahatlatıcı olan bu boyama oyununda stresini azaltabilirsiniz.

Color Page ASMR Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde her resim bir hikaye anlatmaktadır. Color Page ASMR APK Android oyununda hayvanlar, kuşlar, sebzeler, oyuncaklar, meyveler, okul, bilim ve doğa ile iç içe olduğunuz bir oyundur. Çizim ve boyama oyununda yüzlerce farklı güzel resim ve görüntüler yer almaktadır. Her görüntü gözlerinizi yatıştırmak ve yaratıcı dürtülerinize ilham vermek için tasarlanmıştır.

Color Page ASMR APK oyununda ilham veren basit çizgiler ve canlı bir renk şemasıyla güzel bir tasarım sizleri karşılamaktadır. Öncelikle ekrandaki resmin ana hatlarını izleyerek çiziyor ve ardından resmin tamamını oluştırmak için boşlukları renklendiriyorsunuz. Oyun mekaniği içerisinde basit ve rahatlatıcı gir dizayn yer almaktadır.

Color Page ASMR APK Android indir

İçinizdeki sanatçının kilidini açabilmek için basit çizgilerle tasarlanmış görüntüleri eğlenceli ve tatmin edici renklerle boyayın. Color Page ASMR APK Android oyununda stresinizi uzaklaştırabilen parlak renkleri ve temiz görüntüleri yer almaktadır. Sonsuz çeşitliliğe sahip olan harika bir stres atma oyunudur.

Color Page ASMR Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstrom.color.pages&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Hurdalık İmparatorluğu Apk indir Hurdalık İmparatorluğu Apk indir
    İngilizceÜcretsiz137 MB
  • Teacher Simulator Apk indir Teacher Simulator Apk indir
    TürkçeÜcretsiz132 MB
  • Color Page ASMR Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN