Collect Em All! Clear the Dots Apk indir

Collect Em All! Clear the Dots Apk indir

Versiyon/Sürüm2.11.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu158M
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid 5.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Collect Em All! Clear the Dots VOODOO Bulmaca Oyunu

Collect Em All! Clear the Dots APK indir, Android bulmaca oyunu VOODOO tarafından geliştirilen tek oyunculu bir oyundur. Renkli topları birleştir ve patlat.

Collect Em All! Clear the Dots APK indir, Android bulmaca oyunu çevirimdışı oynanabilen tek oyunculu bir oyundur. VOODOO tarafından geliştirilen oyun basit bir oynanışa sahiptir.

Collect Em All! Clear the Dots Oyunu Nasıl Oynanır?

Aynı renkten topları bir araya getirerek birleştirin ve patlatarak seviye atlayın. En uzun renkli top zincirlerini bir araya getirerek ateşi düşürün. Collect Em All! Clear the Dots APK Android bulmaca oyununu kontrol etmesi basittir. Kolay bir oynanışla bitişik aynı renge sahip olan blokları kaydırın.

Collect Em All! Clear the Dots APK oyunda hareketlerine dikkat et ve hedefe ulaşmak için topları birleştirerek ilerleyin. Orjinal konseptte oynanışa sahip olan oyunda renkli toplar içerisinde bombalar, roketler, güçlendiriciler ve karışıklılar vardır. Binlerce seviye içerisinde hepsini geçerek liderlik tablosunda yükselmeye çalışın.

Collect Em All! Clear the Dots APK indir

VOODOO tarafından geliştirilen bulmaca oyunuda aynı renge sahip olan top emojilerini birleştirerek patlatın. Collect Em All! Clear the Dots APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz. Binlerce seviyede destansı bulmacaları çözerek ilerleyin.

Collect Em All! Clear the Dots Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tarboosh.collectemall&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Block Puzzle Apk indir Block Puzzle Apk indir
    TürkçeÜcretsiz77 MB
  • Block Puzzle Plus Apk indir Block Puzzle Plus Apk indir
    TürkçeÜcretsiz28 MB
  • Collect Em All! Clear the Dots Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN