maltepe escort

Coach Bus Simulator

Coach Bus Simulator

Versiyon/Sürüm1.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu106.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Coach Bus Simulator Şehirler Arası Otobüs Sürme Android Apk Oyunu

Coach Bus Simulator indir, Şehirler Arası Otobüs Sürme oyununu 30 milyondan fazla android kullanıcı tarafından yüklenen tamamen Türkçe ve ücretsiz uygulama oyunudur. City Driving ve Truck Simulator oyunu yapımcılarının tasarladığı yepyeni otobüs sürme simuslasyonu sizlerle.

Şehirler Arası Otobüs Sürme Oyunu Nasıl Oynanır?

Eğer otobüs sürmeyi seviyorsanız Avrupa yollarında otobüs şoförü olmaya hazır olun. Android cihazlar oynanan ve bilgisayar grafik ekran kalitesiyle sizlere muhteşem bir otobüs sürme deneyimi sunuyor. Coach Bus Simulator 2017 Android Otobüs Sürme Oyunu otobüs kullanma tecrübesini mobil android cihazlara getiriyor. Oyunda şehir içinde otobüs kullanarak ve yolcu taşıyarak para kazanıyoruz. Trafikte otobüs kullanmak her ne kadar zor olsada yolcularımızı kısa sürede ulaşmak istedikleri yere bırakmak için çaba sarfediyoruz. Yolcu taşıma esnasında otobüste tüm trafişk kurallarına uymaya özen göstermemiz gerekiyor.

Coach Bus Simulator apk otobüs sürme oyunu dilerseniz dış ve iç kamera açılarıyla oynayın. Otobüslerin iç tasarımlarına büyük özen gösteren oyun yapımcıları 6 adet hazırladıkları lüks otobüslerin yanı sıra yeni otobüslerinde ekleneceğinin sözünü veriyor. Şehirler arası otobüs sürme oyunu tamamen Türkçe içeriğe sahip olan 2020 yılının en güzel grafiklerine ve gerçekçi otobüs sürme deneyimi sunuyor. Köy, şehir, otoban ve birden fazla görev içeren Coach Bus Simulator 2020 otobüs oyunu farklı özellikler ile android oyun severlerini bekliyor.

    Benzer Programlar

  • Real Car Parking 2 – Driving School 2020 Real Car Parking 2 – Driving School 2020
    ingilizceÜcretsiz378.7 MB
  • Ultimate Car Driving Simulator apk indir Ultimate Car Driving Simulator apk indir
    ingilizceÜcretsiz95.1 MB