Coach Bus Simulator 2017

Coach Bus Simulator 2017

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Şehirler Arası Otobüs Sürme Oyunu 2017

Coach Bus Simulator 2017 indir, Şehirler Arası Otobüs Sürme oyununu 30 milyondan fazla android kullanıcı tarafından yüklenen tamamen Türkçe ve ücretsiz uygulama oyunudur. City Driving ve Truck Simulator oyunu yapımcılarının tasarladığı yepyeni otobüs sürme simuslasyonu sizlerle.

Şehirler Arası Otobüs Sürme Oyunu Nasıl Oynanır?

Eğer otobüs sürmeyi seviyorsanız Avrupa yollarında otobüs şoförü olmaya hazır olun. Android cihazlar oynanan ve bilgisayar grafik ekran kalitesiyle sizlere muhteşem bir otobüs sürme deneyimi sunuyor. Coach Bus Simulator 2017 Android Otobüs Sürme Oyunu otobüs kullanma tecrübesini mobil android cihazlara getiriyor. Oyunda şehir içinde otobüs kullanarak ve yolcu taşıyarak para kazanıyoruz. Trafikte otobüs kullanmak her ne kadar zor olsada yolcularımızı kısa sürede ulaşmak istedikleri yere bırakmak için çaba sarfediyoruz. Yolcu taşıma esnasında otobüste tüm trafişk kurallarına uymaya özen göstermemiz gerekiyor.

Coach Bus Simulator 2017 otobüs sürme oyunu dilerseniz dış ve iç kamera açılarıyla oynayın. Otobüslerin iç tasarımlarına büyük özen gösteren oyun yapımcıları 6 adet hazırladıkları lüks otobüslerin yanı sıra yeni otobüslerinde ekleneceğinin sözünü veriyor. Şehirler arası otobüs sürme oyunu tamamen Türkçe içeriğe sahip olan 2017 yılının en güzel grafiklerine ve gerçekçi otobüs sürme deneyimi sunuyor. Köy, şehir, otoban ve birden fazla görev içeren Coach Bus Simulator 2017 otobüs oyunu farklı özellikler ile android oyun severlerini bekliyor.

    Benzer Programlar

  • Mountain Climb : Stunt Mountain Climb : Stunt
    İngilizceÜcretsiz43 MB
  • Sokak Yarışı 3D Apk Sokak Yarışı 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz77.0 MB