Clumsy Climber

Clumsy Climber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu76M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (76M) iOS indir Android indir

Clumsy Climber Android iOS Tırmanma Beceri Oyunu

Clumsy Climber indir, Ketchapp’ın mobil platformlarda oynayabileceğiniz arcade (ilerlemeli) Android tırmanma oyunudur. Beceri ve tırmanma yeteneklerinizi gösterin!

Tırmanma oyunlarını çok seviyorsanız seviye ilerlemeli en zor tırmanma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android ve iOS iPhone cihazlarınız üzerinde zorluk seviyesi üst düzey olan oyunda bölüm geçtikçe yeni öğelerin kilidini açabilirsiniz.

Clumsy Climber oyunu minimalist stil ve mükemmel detaylarla dolu grafikler sunuyor. Tırmanma oyunu içerisinde nereden nereye tırmanmanız gerektiğini çözemeyeceksiniz. Karakteriniz siyah ten renkli bir adam ve sadece arka profilden görebiliyorsunuz. Tırmanmak için tek yapmanız gerekn karakterini bir eli tahtaya gelince ekrana dokunmaktır.

Tırmanması epey bir zor olan oyunda tırmanmayı sürdürmek öyle o kadar kolay değil. Arcade (ilerlemeli) tırmanma oyununda hızlı olup beceri ve yeteneklerinizi göstermelisiniz. Eğer yavaş davranırsanız karakteriniz denizin dibini boyluyor. Her bölüm birbirinden zor seviye atladıkça oyununun ne kadar zorlaştığını göreceksiniz.

    Benzer Programlar

  • Sweet Fruit Candy Apk Sweet Fruit Candy Apk
    ingilizceÜcretsiz33.1 MB
  • Roll the Ball Slide Puzzle Roll the Ball Slide Puzzle
    TürkçeÜcretsiz28.0 MB