Classic Keyboard

Classic Keyboard

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm15010203
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3,7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3,7 MB) Android indir APK indir

Classic Keyboard APK Android için Renkli Klavye Uygulaması

Classic Keyboard APK indir, Classic Keyboard android klavye uygulaması ile profesyonel bir şekilde mesajlar yazarak iletişim kurabileceğiniz klavye uygulamasıdır.

Classic Keyboard, seçtiğiniz dil özelliklerine hâkim sizi hiçbir şekilde yarı yolda bırakmayan profesyonel bir klavye uygulamasıdır. Bir klavye uygulamasından çok daha fazlasına sahip olan bu özel uygulama bugün en çok kullanılan klavyeler listesinde yerini almaktadır. Kendine has tasarımının yanında ayrıca geliştirilebilir özellikleri de bulunan uygulamanın kusursuz bir görünümünün olduğu bilinmektedir. İstediğiniz şekilde renklendirmenize ve özelleştirmenize de kısmi olarak izin veren bu uygulama kısa sürede yazı yazmanızı ve bunu eğlenerek yapmanızı sağlamaktadır.

Klavyem istediğim gibi değil diyorsanız en eğlenceli klavyelerin yanında akıllı mobil klavyelerin de tadını çıkarabilirsiniz.

Classic Keyboard İndir

Classic Keyboard APK’sini android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler ile uyumlu çalışmaktadır. Hem cep telefonlarında hem de tabletlerde bu uygulamayı kusursuz şekilde kullanabilirsiniz. Klasik klavyelerin her özelliğine sahip olan bu klavye ile yazı yazmak daha pratiktir. Bu şekilde zaman kaybetmeden sohbetinizi dilediğiniz gibi yapmanıza olanak tanımaktadır.

Tamamıyla ücretsiz şekilde Classic Keyboard APK indirebilir, sorun kullanım özelliği ile kısa zamanda hızlı bir sonuç elde edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Tantan Tantan
    ingilizceÜcretsiz87.6 MB
  • Microsoft Teams Microsoft Teams
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB