Clash of Knights indir

Clash of Knights indir

Versiyon/Sürüm1.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu80M
ÜreticiNEOWIZ
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (80M) Android indir

Clash of Knights Android Stratejik Rol Oyunu

Clash of Knights indir, online RPG oyunu stratejik sıra tabanlı taktik savaşlarının olduğu macera ve aksiyon dolu fantastik bir Android rol yapma oyunudur.

Clash of Knights Android oyununda parmağınızı ekran üzerinde hareket ettirerek düşmanlarınız arasında BLAST yaparak sapan benzeri RPG oyunudur. Android rol yapma oyununda efsanevi kahramanları toplayarak geminizle oyunda ilerliyorsunuz.

Parmağınızı düşmanlara hafifçe vurarak düşmanlarınızı patlattığınız online rol yapma oyununda nişan al ve düşmanlarınızı avlayın. Online Android RPG oyununda kahramanlarınızla düşmanlara çarparak patlayıcı etkisi oluşturuyorsunuz. Patlayıcıyla açılan hasarı ya da müttefiklerinizi bir vuruşla iyileştirdiğiniz bir etkide oluşmaktadır.

Clash of Knights oyununa ilk giriş yaptığınızda efsanevi kahraman çağırma puanı alıyorsunuz. Efsanevi kahramanları toplayın, AP kullanıın ve etkinlik boyunca alabileceğiniz kadar ödül kazanın. Ödüller arasında altın, ücretsiz kristal beraberlik biletleri ve daha fazlasını içeren bir taktik tabanlı strateji savaşlarının gelgitlerini yaşayabileceğiniz bir oyun yapısı bulunuyor.

Rol yapma oyununda 6 farklı efsanevi kahramanlarda birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Seçtiğiniz ünitenin sınıf kombinasyonunu planlayarak strateji geliştiriyorsunuz. Clash of Knights oyununda dünyayı demon ordusuna karşı korumak ve Chronos arkasındaki sırları ortaya çıkarmak için bir savaş ordusu oluşturuyorsunuz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Venom City Craft Apk indir Venom City Craft Apk indir
    İngilizceÜcretsiz34M
  • Time Princess indir Time Princess indir
    İngilizceÜcretsiz1.4GB
  • Clash of Knights indir HAKKINDA YORUM YAZIN