Clash of Kings

Clash of Kings

Versiyon/Sürüm2.27.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (39 MB)

Eski Çağ Android MMO Clash Strateji Oyunu

Clash of Kings indir, Eski tarihlere uzanan senaryosuyla gerçek zamanlı olarak oynayabileceğiniz android strateji Clash of Kings oyunudur. Krallığınızı korumak için ordunuzu güçlendirip yıkılmaz taht ve ejderha savaşlarına katılın. İmparatorluğunuzu düşmanlarınıza karşı korumak için savunma silahlarınızı daima üst seviyeye yükseltin ve tehlikelere karşı daima hazır bekleyin.

Clash of Kings Nasıl Oynanır?

Clash of Kings android strateji oyunu clash android telefon ve tabletlerde ücretsiz oynanan kendi krallığınızı kurup imparatorluğunuzu kontrol edin. Sürekli saldırılara maruz kalacağımız strateji oyununda kendi belirlediğiniz savaş taktiklerini kullanıyoruz. Düşman saldırılarına karşı koyabilmemiz için krallığımızın güçlü savunma ordusu ve silahlarıyla donatın. Güçlü savunma silahları imparatorluğun en az zarar ile çıkar. (PC de oynama) sürümleri mevcut.

Stratejik zihninizi MMO oyununda Dünyadaki online savaşçılara karşı gösterme zamanı. Clash of Kings android oyunu oynarken PVP savaşlarına çevirim içi olarak katılabiliyor ve diğer imparatorluklar ile iletişim kurun. Sizin krallığınız güçlendikçe karşınıza daha güçlü krallıklar çıkmaya başlayacaktır. Clash of Kings diğer Clash oyunlarına nazaran farklı bir strateji ve tasarım ile oyuncularıyla buluşuyor.

Clash of Kings oyunu Özellikleri

 • PVP desteği ile çevirimiçi oynayın
 • Diğer krallıklar ile dostluk kurun
 • İmratorluğunuzu ve ordunuzu geliştirin
 • Yeni madenler keşfedin
 • Düşmanların madenlerini yağmalayın, kalelerini ele geçirin ve kaynaklarını sömürün
 • Kral olmak için Clash of Kings’de tahtları işgal edin

  Benzer Programlar

 • Plague Inc. Plague Inc.
  TürkçeÜcretsiz52.2 MB
 • Overdrive City Overdrive City
  Türkçe1.1