Car Mechanic Simulator 21 indir

Car Mechanic Simulator 21 indir

Versiyon/Sürüm2.1.30
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu156M
ÜreticiDigital Melody Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Car Mechanic Simulator 21: Arabaları Onarma Oyunu

Android Car Mechanic Simulator 21 APK indir, özel oto kaporta mağazasında araba tamiri yapacağınız Car Mechanic Simulator 21 tam size göre bir oyundur.

Car Mechanic Simulator 21: arabaları onarın, araba tamir etme oyunu içerisinde tamir, inşaat, drift oyunları ve araba simülatörleri içerisinde yer almaktadır. Car Mechanic Simulator 21 oyunu içerisinde eski arabaları oto kaporta mağazanızda tamir ediyorsunuz.

Car Mechanic Simulator 21 Oyunu

Eski arabalar içerisinde bulunan mekanik sorunları giderme, motor tamiri, süspansiyon, frenler, egzoz ve aracın şansımanı onarıyorsunuz. Car Mechanic Simulator 21: arabaları onarın oyunu içerisinde restore edilen arabaları satın alarak en iyi tamirci olmak için çalışın. Arabayı satın almadan önce hasarlı parçaları bulmak için yolda test edebiliyorsunuz.

Yeni oyun modu içerisinde her gün sizi bekleyen 3 müşteri için onarım işi yapabilir ve siparişleri onararak para kazanabilirsiniz. Yeni sürüş modeli ve arabanın çeşitli bozulma türlerini hesaba katara ilerleyebilirsiniz. Car Mechanic Simulator 21 APK dosyasını ücretsiz bir şekilde Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 21 APK indir

Araba onarma simülasyonu oyununda harika bir araba tuning yapabilirsiniz. Car Mechanic Simulator 21 APK dosyası 156 MB dosya boyutu ile hafızada yer kaplamaktadır. Eğer iyi bir simülasyon oyunları apk arıyorsanız Car Mechanic Simulator 21 APK ücretsiz indirin. Araba oyunları bir haylidir ama bu araba tutkunlarının daha çok büyük ilgisini çeken severek yaptıkları şeylerden en önemliside arabalarına modifiye yapmaktır. Bu oyundad da arabalarınızı istediğiniz şekillere ve ve doğru parçaları tkarak para kazanıyorsunuz.

Car Mechanic Simulator 21 Android indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playway.cms2017&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Decor Life APK indir Decor Life APK indir
    İngilizceÜcretsiz152M
  • Bad Spider Thief indir Bad Spider Thief indir
    İngilizceÜcretsiz51M
  • Car Mechanic Simulator 21 indir HAKKINDA YORUM YAZIN