Caps Yap

Caps Yap

Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.6 MB
ÜreticiTower Labs
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.6 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Caps Yap Mobil Cihazlarda Fotoğraflarla Mizah Caps Hazırla

Komedi amaçlı online mobil platformlarda kullanılan en popüler ücretsiz caps yapma android uygulamasıdır. İncicaps tarafından geliştirilen caps kültürünün ortaya çıkmasında büyük paya sahip olan mizah amaçlı kullanılan uygulamadır. Türkçe dil desteğiyle ve ücretsiz olarak caps hazırlamanıza yardımcı olur.

Caps Yap android uygulamasıyla birbirinden eğlenceli ve bir o kadar Caps hazırlayarak arkadaşlarınız arasında paylaşabilirsiniz. Kendi kişisel capslerinizi hazırlayarak sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirdikten sonra nasıl hazırlanacağı öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Caps Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle mobil akıllı telefon ve tabletlerde bulunan kayıtlı resimlerimizden birini seçiyoruz. Üzerine kırmızı şeritle yazı ekleyeceğimiz fotoğrafı seçtikten sonra fotoğrafın üzerinden bazı değişikler yaparak Caps Yapabiliyoruz. Fotoğrafları sağa ve sola döndürme, çerçeveleme ve diğer düzenlemeleri gerçekleştirebiliriz. Eğer çerçeve içerisine tam bir şekilde yerleşmesini dilerseniz sağ üst menüden resmi sığdır butonuna tıklayabilirsiniz.

Caps Yap android caps yapma mobil uygulaması ile cap yapacağımız resmi seçtikten sonra üzerine kırmızı şeritli yazı yazmak kalıyor. İncicaps standart caps hazırlama yöntemiyle birbirinden eğlenceli capsleri hazırlayabiliyoruz. Yazı tipini veya renkli şerit rengini değiştirme gibi bir özelliğide bulunmamaktadır.

Mobil Ekran Görüntüleri

221 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Z Kamera Z Kamera
  TürkçeÜcretsiz10.3 MB
 • Air Launcher Air Launcher
  TürkçeÜcretsiz
 • Fotoğraf Düzenleme Birleştirme Fotoğraf Düzenleme Birleştirme
  İngilizceÜcretsiz40.9 MB
 • CM Launcher 3D Pro CM Launcher 3D Pro
  TürkçeÜcretsiz
 • Caps Yap HAKKINDA YORUM YAZIN