Canva

Canva

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (24 MB) iOS indir Android indir

Canva Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı (Türkçe)

Canva indir, Web ve mobil cihazlarda grafik tasarım oluşturma aracıdır. Instagram gönderisi, Facebook başlığı, resim kolajı, düğün davetiyesi veya ücretsiz afiş oluşturma uygulamasıdır. Android ve iPhone cihazlarda göz alıcı tasarım ve fotoğraf düzenleme aracı olarak kullanabilirsiniz.

Ücretsiz fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım aracı sayesinde mükemmel sosyal medya görselleri hazırlayabilirsiniz. Düğün davetiyesi, afiş, el ilanı, kolaj ve kart tasarımları yapabilmenize imkan tanıyor. Üstelik Türkçe dil desteği sayesinde kolay tasarım yapabilmenizi sağlar. Mobil ve bilgisayarda kullanabilir ve böylece istediği her yerde tasarımlarınızı oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Dakikalar içerisinde iş, okul ve eğlence için etkileyici tasarımlar oluşturabileceğiniz eşssiz tasarım aracı Canva; en iyi fotoğraf düzenleme aracıdır. Profesyoneller için geliştirilen uygulamaları kullanmaya gerek kalmadan, tamamen kendi başınıza Facebook kapak fotoğrafı, Twitter başlıkları, YouTube kanal resmi, fotoğraf kolajlalrı, blog reklam bantları, davetiye tasarımları ve daha fazlasını hazırlayabilirsiniz.

Canva içerisinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Android cihazlarda 60.000’in üzerinde hazır şablon, fotoğraf ızgaraları mevcuttur. Şablon seçtikten soonra dilerseniz kendi görsellerinizi, metinlerinizi ekleyebilir, farklı yazı tipleri ve renklerle güzelleştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Hello Launcher Hello Launcher
    TürkçeÜcretsiz23M
  • Beşiktaş Duvar Kağıtlar Beşiktaş Duvar Kağıtlar
    TürkçeÜcretsiz