Candy Camera indir

Candy Camera indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.12
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.9 MB)

Fotoğraf Renk Düzenleme ve Efekt

Candy Camera indir, Çektiğiniz fotoğrafları efektler ile daha güzel görünmesini sağlayan şık görünümlü ücretsiz android ve mobil tablet uygulamasıdır. Fotoğrafları güzelleştirmenin yanı sıra fotoğraflar üzerinde gerçek zamanlı olarak filtre ve efektler ekler.

Candy Camera Özellikleri

Fotoğraf uygulamasının içerisinde birbirinden güzel 30’dan fazla filtreleme seçeneği yer alıyor. Bu sayede çektiğiniz fotoğrafların farklı ve çok güzel gözükmesini sağlıyor. Candy Camera Android Kamera ve Fotoğraf Programı ayrıca kolay kullanım için modern ve kullanışlı bir ara yüz ekranına sahiptir. Fotoğraf çekimlerinizde muhteşem sonuçlar elde etmek istiyorsanız Candy Camera fotoğraf efektleme uygulamasını mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Fotoğrafların parlaklık, efekt, filtreleme, renk düzenleme ve diğer dekoratif işlerini mükemmel derece yapabilen ücretsiz kamera uygulaması olarak hizmet vermektedir. Eğer sizlerde fotoğraflar üzerinden düzenlemeler yapmayı seviyorsanız ve en iyi fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız indirin.

    Benzer Programlar

  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB
  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB