Call Of Duty 2

Call Of Duty 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu655 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (655 MB)

Call Of Duty 2 İlerlemeli Savaş Oyunu

Call Of Duty 2 indir, Oyun serisi olarak savaş oyunları arasında sevilerek oynanan bir oyun ilerlemeli silahlı savaş ve aksiyon oyunudur. Call Of Duty 2 tek kişilik oynayabileceğiniz savaş oyunu Rusya cephesinde soğuk çetin ayazında başlıyor. Oyunda komutanlarınız size deneme atışları yaptırmaktadır. Silah atışlarının yanı sıra el bombalarını istenilen sarı renginde yanıp sönen ışıklara isabet ettirmemiz gerekiyor. Oyun ekranında sağ alt köşede pusulamız bulunmakta bu pusula bizlere kırmızı noktalar şeklinde düşmanlarımızın ne yönde geldiklerini göstermektedir. Bir diğer yeni özellik ise Call of Duty 1 de olan sağlık göstergesi Call of Duty 2 versiyonuna konulmamıştır tamamen gerçeklik hissiyatı verilmeye çalışılmıştır. Tek Kişilik Savaş Oyunu ile saatlerce bilgisayar karşısında kalacak, sıkılmadan büyük bir keyifle oynayacağınız bir programdır.

Call Of Duty 2

Call Of Duty 2

Call of Duty 2 Oyunu Nasıl Oynanıyor?

Oyun yapımcıları eski bölümlerden farklı bir şekilde oyunu geliştirerek haritada A,B,C,D,E gibi harfler ile görevlerimizi belirtiyor. İstenilen harfden başlayarak görevleri en iyi şekilde bitirebiliriz. Call Of Duty 2 eski bölümlerinde yıldızlar ile belirtilirken harf ile gösterilmesi gözlerden kaçmamaktadır. Görevleriniz ekranda bulunan sağ alt köşedeki haritada belirtilecek. 1941 yıllarında yapılan Alman-Nazi-Sovyet savaşlarını en iyi şekilde anlatmayı başarmış ücretsiz Call of Duty 2 bir çok ödüle layık görülmüştür. www.indirson.com sitesinde oyuna sahip olabilirsiniz. Değerli eğlenceli zamanlar dileriz.

Not: Oyunu en kolay başlamak istiyorsanız düşmanlarınıza karşı en iyi şekilde karşı koymak istiyorsanız Easy seçeneğini seçerek oyuna kolay modunda başlayabilirsiniz. Oyunun istediği sistem gereksinimi ise  1.4GHz CPU, 256MB RAM, DirectX 9.0c, 700MB disk alanının yeterli olduğunu belirtelim.

Call Of Duty 2 Oyunu Ekran Görüntüsü

Call Of Duty 2 download Call Of Duty 2 indir  Call Of Dutyy 2

  Benzer Programlar

 • COD Modern Warfare 2 Türkçe Yama COD Modern Warfare 2 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz
 • Call of Duty 4 Modern Warfare Call of Duty 4 Modern Warfare
  TürkçeÜcretsiz1.4 GB
 • Call of Duty Black Ops Save Call of Duty Black Ops Save
  TürkçeÜcretsiz494 KB
 • Call of Duty: World at War Türkçe Yama Call of Duty: World at War Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz31 MB
 • Call Of Duty 2 HAKKINDA YORUM YAZIN