Busuu Dil Öğrenme

Busuu Dil Öğrenme

Versiyon/Sürüm6.5.1.106
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu55 MB
ÜreticiBusuu Limited
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (55 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Busuu Yabancı Dil Öğrenme Mobil Uygulaması

Busu Dil öğrenme mobil android uygulama indir, Tam tamına 11 farklı yabancı dili en iyi şekilde öğrenmenizi sağlayan yabancı dil yeteneğinizin gelişmesini sağlayan popüler ücretsiz android uygulamasıdır. Dünyaca ünlü ve milyonlarca kullanıcıya sahip busuu yabancı dil öğrenme ingilizce Türkçe sözlük uygulamasıyla kısa sürede yeni bir dil öğreneceksiniz.

busuu mobil2

Dil Seçenekleri Nelerdir?

Busuu mobil yabancı dilleri öğrenme çeviri uygulaması tam tamına 11 farklı yabancı dili Türkçe çevirileriyle öğrenmenizi kolaylaştırıyor. Japonca, Portekizce, Fransızca, İngilizce, Lehçe, Rusça, Çince, Türkçe, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dillerini öğrenin.

Konuşma Uslübunu Geliştirin!

İnsanı ilişklerinizde dilinizi daha güzel cümleler kurabilmesi için mutlaka kullanmanızı tavsiye ettiğimiz mobil uygulamadır. Busuu yabancı dilleri öğrenmenin yanı sıra konuşma diline de katkısı çok büyük! Farklı seyahat deneyimi elde etmenizi, iş başvurularında işe alınabilme oranınızı artırabilme, yurtdışında okuyanlar için ciddi boyutlarda yardım sağlamayı, yeni insanlarla tanışmanızı ve uzun süreli ilişkilerinize anlam katacaktır.

Busuu Nasıl Kullanılır?

Busuu dil öğrenme ios Android cihazınıza uygulamayı ücretsiz kurduktan sonra hangi dilden başlamak istiyorsanız kurs seçeneklerinden seçim yapıyoruz. Karşımıza çıkan seviye bölümlerinden seviye seçtikten sonra sıralı gelen bölümlerden devam ediyoruz. Bölümler 3 bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde konular ve açıklamalar resimlerle anlatılıyor. Yabancı Dilleri Öğrenme Mobil Uygulamasının 2.bölümünde insanlar arasında ki diyaloglar ve sorular yer alıyor. Son bölümde ise final ve değerlendirme soruları yer almaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

 

203 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Hukuk Sözlüğü Hukuk Sözlüğü
  İngilizceÜcretsiz1,7M
 • Okul Öncesi Öğretmeni Okul Öncesi Öğretmeni
  TürkçeÜcretsiz11.00 MB
 • Türk Tarihi İndir Türk Tarihi İndir
  TürkçeÜcretsiz184.00 MB
 • Sesli Kitap Sesli Kitap
  TürkçeÜcretsiz18.2 MB
 • Busuu Dil Öğrenme HAKKINDA YORUM YAZIN