Bus Simulator 2017

Bus Simulator 2017

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2017
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Bus Simulator Otobüs Sürme Simülatörü Oyna

Bus Simulator 2017 indir, Android ve mobil tablet cihazlarında yepyeni güncel özellikleriyle oynayabileceğiniz otobüs sürme oyun uygulamasıdır. Gerçekci sürüş simülatörü ile otobüs ile durakta sizi bekleyen yolcuları topluyoruz. Ne kadar çok yolcu toplarsanız o kadar çok para kazanıp yeni ve daha hızlı giden otobüsleri kazandığınız para ile satın alabilirsiniz.

Bus Simulator 2017 Nasıl Oynanır?

Bus Simulator sürümü ile hem pc’de hemde android mobil cihazlarda oynanabiliyor. Lüks yolcu otobüsleri ile şöförlük yaparak yolcu taşıyor ve para kazanıp daha iyi özelliklere sahip otobüsleri satın alma fırsatını yakalıyoruz. Bus Simulator 2017 Android Otobüs Simülatörü tamamıyla gerçeği yansıtıyor. Otobüsü sürerken trafik kurallarına uymamız gerekiyor. Trafik işaretleri ve trafik lamlarına uyarsak eğer herhangi bir ceza almadan yolcu taşıyoruz.

Otobüsümüz ile yola çıkıp durakta bizi bekleyen yolcuları taşırken doğru yol istikametinde ilerleyiniz. Hareket halindeyke otobüsün içinde bulunan yolculara zarar vermeden ve tam zamanında duraklarına yetiştirmeliyiz. Bus Simulator 2017 android otobüs oyununda trafikte ilerlediğimiz için işimiz bir hayli zorlaşıyor.

Bus Simulator otobüs oyununda farklı otobüs seçenekleri bulunuyor. otobüslerin bazıları çift katlı ve otobüsü sürerken ister iç kokpit kamerasıyla sürebilir dilersenizde dış kamera ile yönetimi sağlayabilir.

    Benzer Programlar

  • Fast And Furious Takedown Fast And Furious Takedown
    İngilizceÜcretsiz67 MB
  • Earn to Die 2 Earn to Die 2
    TürkçeÜcretsiz1.9 MB