Bus Simulator 2017

Bus Simulator 2017

Versiyon/Sürüm2017
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiZuuks Games
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bus Simulator Otobüs Sürme Simülatörü Oyna

Android ve mobil tablet cihazlarında yepyeni güncel özellikleriyle oynayabileceğiniz otobüs sürme oyunudur. Gerçekci sürüş simülatörü ile otobüs ile durakta sizi bekleyen yolcuları topluyoruz. Ne kadar çok yolcu toplarsanız o kadar çok para kazanıp yeni ve daha hızlı giden otobüsleri kazandığınız para ile satın alabilirsiniz.

Bus Simulator 2017 Nasıl Oynanır?

Bus Simulator apk sürümü ile hem pc’de hemde android mobil cihazlarda oynanabiliyor. Lüks yolcu otobüsleri ile şöförlük yaparak yolcu taşıyor ve para kazanıp daha iyi özelliklere sahip otobüsleri satın alma fırsatını yakalıyoruz. Bus Simulator 2017 Android Otobüs Simülatörü tamamıyla gerçeği yansıtıyor. Otobüsü sürerken trafik kurallarına uymamız gerekiyor. Trafik işaretleri ve trafik lamlarına uyarsak eğer herhangi bir ceza almadan yolcu taşıyoruz.

Otobüsümüz ile yola çıkıp durakta bizi bekleyen yolcuları taşırken doğru yol istikametinde ilerleyiniz. Hareket halindeyke otobüsün içinde bulunan yolculara zarar vermeden ve tam zamanında duraklarına yetiştirmeliyiz. Bus Simulator 2017 android otobüs oyununda trafikte ilerlediğimiz için işimiz bir hayli zorlaşıyor.

Bus Simulator otobüs oyununda farklı otobüs seçenekleri bulunuyor. otobüslerin bazıları çift katlı ve otobüsü sürerken ister iç kokpit kamerasıyla sürebilir dilersenizde dış kamera ile yönetimi sağlayabilir.

188 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Drag Racing Online Drag Racing Online
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz312 MB
 • SUP Multiplayer Racing SUP Multiplayer Racing
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz229 MB
 • Ace Racing Turbo Ace Racing Turbo
  enÜcretsiz
 • GX Motors GX Motors
  enÜcretsiz
 • Bus Simulator 2017 HAKKINDA YORUM YAZIN